Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zgraja kotów i lakier w samochodzie.

05-10-2016, 10:12 AM
No nie uwierzycie. Wychodzę ze sklepu a na masce mojego auta siedzi grupka pięciu kotów i się zabawiają. Maska jest tak porysowana, że zastanawiam się czy nie będę musiał jej oddać do lakiernika. Zna ktoś może firmę, która robi profesjonalną polerkę? Nie mam zamiaru tak tego zostawić, ale spróbuję najpierw taką metodą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-10-2016, 10:50 AM
Skorzystaj z tego ochrona.ziebartpolska.com.pl/diamentowa-ochrona-lakieru-diamond-gloss/ . Korzystałem z usług tej firmy przez długi czas, ale od kiedy mam taką ochronę to już nie jeżdżę do nich tak często. Fajna sprawa i bardzo wytrzymała metoda.
05-10-2016, 12:55 PM
A no koty to postrach parkingu u mnie pod blokiem. Znam też tą firmę o której pisał mój przedmówca i wiem, że mają taką usługę która nazywa się renowacja lakieru samochodowego. Najlepiej będzie jak tam pojedziesz, na miejscu zobaczą jak to wygląda i co można z tym zrobić.
05-10-2016, 03:45 PM
Moja firma oddaje do tego zakładu samochody służbowe. Bardzo fajna firma, zawsze wszystko na czas a koszty takiej usługi nie są straszne. Jak pierwszy raz trafiłam na firmę Ziebart ochrona lakieru nie była mi potrzebna. Dopiero jak zobaczyłam efekt to od tamtej pory nasze auta są tutaj regularnie.
05-10-2016, 05:27 PM
No i właśnie o to mi chodziło. Jednogłośna odpowiedź na temat jednej firmy. Już wiem gdzie się wybiorę żeby opatrzyli moje maleństwo. Dzięki bardzo za odpowiedzi i pozdrawiam.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS