Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zastanawiam się nad zakupem zestawu Littlest Pet Shop – który wybrać?

03-27-2017, 12:09 PM
Niedawno na nasze osiedle wprowadziła się bardzo miła rodzina – małżeństwo oraz siedmioletnia córeczka. Ja i mój mąż zaprzyjaźniliśmy się z nimi, a niedawno dostaliśmy zaproszenie na urodziny małej. Szukałam w Internecie inspiracji, co by kupić na prezent i wiele osób zachwalało zestawy zabawek. Chciałabym może kupić taki prezent dla małej. Czy ktoś z Was ma te zabawki w domu i polecałby je dla siedmioletniego dziecka? Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-27-2017, 12:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-17-2017 08:58 PM przez patiotv.)
Dla mnie zawsze kopalnią pomysłów na prezent dla dziecka jest strona internetowa Ebambini.pl. Zawsze chwaliłam sobie nie tylko jakość i wygląd zabawek, ale także koszta i sposób dostawy – mogłam obdarować dziecko prezentem nawet w chwili, gdy o imprezie urodzinowej dowiedziałam się zaledwie kilka dni przed.
03-27-2017, 02:22 PM
Też kupowałam w sklepie Ebambini i cenię go głównie za dobrze rozbudowaną wyszukiwarkę, która właściwie wyręcza mnie w kwestii szukania prezentu.
03-27-2017, 03:49 PM
Czy na tej stronie znajdę zestawy zabawek? Jeśli tak, to w jakiej cenie?
03-27-2017, 06:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-17-2017 08:58 PM przez patiotv.)
Na stronie internetowej: ebambini.pl/Zestawy-c1511 są poszukiwane przez Ciebie zestawy Littlest Pet Shop. Wybór na stronie jest duży, a niektóre produkty zawierają nawet 60 elementów! Dzięki opcji ‘’Produkty podobne’’ możesz stworzyć jeszcze większy zestaw, dobierając do wybranego produktu inne, podobne, które razem tworzą spójną całość – klucz do serca dziecka.
03-27-2017, 07:35 PM
Moje serce skradł zestaw przedstawiający piknik króliczków. Nie ukrywam, że w opisie produktu skusił mnie fakt, że jedna z zabawek mruga oczami. Dzieci uwielbiają przecież dynamiczne zabawki! Te lalki, które płaczą, korzystają z toalety i tak dalej – były przecież kiedyś prawdziwym hitem.
03-27-2017, 08:32 PM
Pamiętam te lalki! A zabawka mrugająca oczami brzmi świetnie. Chyba muszę przyjrzeć się tej ofercie i drogą eliminacji wybrać odpowiednią zabawkę. Dziękuję za pomoc w wyborze, mam nadzieje że mała będzie zadowolona z mojego wyboru – ja w jej wieku na pewno zakochałabym się w takim prezencie. Pozdrawiam!
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS