Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zakupy z mężczyznami

06-10-2016, 09:36 AM
Zakupy z mężczyznami
Mój maz umiera już po dziesięciu minutach spędzonych w sklepie. Nie wiem jak mamy kupic mu coś do ubrania z takim podejściem. Branie pierwszej lepszej rzeczy to chyba kiepski pomysł. Jak to jest u was, panie, panowie, macie jakieś sposoby?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-10-2016, 11:34 AM
Zakupy z mężczyznami
ostatnio zajrzeliśmy do działu męskich spodni w sklepie www i miał bardzo dobrą ofertę i poszło bezboleśnie, nawet nie musieliśmy długo się zastanawiaćWink
06-10-2016, 01:49 PM
Zakupy z mężczyznami
Lubię zakupy, ale wtedy, gdy mam ochotę – nic na siłę, drogie panie, pamiętajcie o tym, my was do niczego nigdy nie zmuszamy
06-10-2016, 04:46 PM
Zakupy z mężczyznami
Nic na siłę, wiem… ale może za bardzo go stresuję. A jaki sklep miał taką dobrą ofertę?
06-10-2016, 05:25 PM
Zakupy z mężczyznami
Reyoung. Zajrzyjcie razem do przeglądarki, sprawdźcie co tam z męskimi ciuchami, może jak je obejrzy to sam będzie lepiej wiedział czego chce i będzie mu łatwiej.Wink
06-10-2016, 07:12 PM
Zakupy z mężczyznami
musi sam decydować. Ja kupuję ubrania nawet chętniej, niż moja dziewczyna, bo nie mam tego „no niee wieem” i idzie mi to zdecydowanie sprawniej. Ze spodni np. najważniejszy rozmiar i krój, widzę już od razu czy będą ok. czy lepiej nie tracić czasu na przymiarkę
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS