Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wyjazd do Niemiec – jaki transport?

01-16-2017, 11:21 AM
Dzień doberek. Witam wszystkich serdecznie. Mam taką sprawę tutej, że chce pojechać do Niemiec. Ale nie wiem jak się za to zabrać. Jak tam się załatwia wszelkie transporty i te sprawy w ogóle, a zależy mi na tym, żeby tam pojechać i jak najmniej problemów z tym zrobić. Znacie na to może jakieś sposoby?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-16-2017, 12:37 PM
Jasne, jest wielu przewoźników, którzy mają takie opcje. Specjalnie jeżdżą takie właśnie busy, które Cię tam dowiozą bez problemu. Wystarczy, że tam sobie zajrzysz i już będziesz wiedział, z czego chcesz korzystać, a z czego nie.
01-16-2017, 02:43 PM
No dobrze, ale do czego konkretnie mam zajrzeć? Co mam do wyboru? Bo nie bardzo teraz wiem, na co w ogóle mam patrzeć. Powiedziałeś, że mam patrzeć, ale nie wiem na co mam patrzeć. Big Grin
01-16-2017, 04:05 PM
No tak, nie podałem. Przy okazji Ci powiem,gdzie warto zaglądać teraz w ramach zadośćuczynienia. Na stronie http://domibus.pl/promocje/ masz taką oferte, gdzie często się pojawiają różne promocje związane z wyjazdami. Jakieś tam niższe ceny, takie sprawy. no tylko trzeba po prostu pilnować i nie przegapić takich okazji
01-16-2017, 05:21 PM
Kolega ma tutaj rację. Ja też korzystam często z takich okazji i promocji i kiedyś właśnie do Niemiec pojechałam za o wiele niższą cenę. Było świetnie, bez problemu można się tam dostać i nie trzeba niczym martwić.
01-16-2017, 06:26 PM
No teraz to gadacie z sensem. Bardzo Wam dziękuję moi drodzy. Jestem teraz w pełni zadowolony, bo wiem już, jak mogę sobie transport załatwiać do tych naszych zagranicznych sasiądów i mam nadzieję, że rzeczywiście wszystko będzie w porządku po drodze Smile
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS