Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Urodziny i niecodzienny prezent dla dziecka.

05-18-2016, 09:09 AM
Witam wszystkich. Szukam prezentu dla mojego dziecka. Jest już w takim wieku, że zabawki go nie obchodzą a w sumie to nic nie potrzebuje. Zastanawiałam się może nad jakimś modelem drewnianym, bo zawsze miał słabość do takich rzeczy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-18-2016, 11:42 AM
Modele to fajna sprawa. Ja nigdy nie byłem jakoś mocno do tego przekonany aż dziewczyna obdarowała mnie modelem samolotu sklejanego. Od tamtej pory ciągle coś kupuję.
05-18-2016, 01:42 PM
No modele to fajne hobby. Koszt niby nie jest mały, ale prawda jest taka, że nie złożysz tego w jeden dzień. Ja polecam zainteresować się modelami firmy Italeri. Tworzą oni naprawdę małe cudeńka jeżeli chodzi o modelarstwo.
05-18-2016, 03:52 PM
Ja zamówiłam wczoraj na stronie agtom.eu/44-zaglowce duży model statku właśnie na prezent. Nigdy by mi to do głowy nie wpadło, ale zobaczyłam reklamę i stwierdziłam że to będzie dobry pomysł.
05-18-2016, 06:42 PM
Pamiętaj, że prezent to prezent. Nie zawsze dostajesz to czego chcesz a czasem ktoś kupi ci coś, bo będzie mu się wydawać, że to dobry wybór. Prezentów się nie wybiera i nie ocenia. Pozdrawiam i życzę udanych zakupów.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS