Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Urlop za granicą gdzie najtaniej?

06-21-2016, 09:57 AM
Hejo, potrzebuję inspiracji na urlop. Najlepiej w jakimś słonecznym miejscu. Nie znoszę zimna i kocham południowe kraje. Zastanawiam się gdzie byłoby najfajniej. Boże… jest tyle krajów i sama nie wiem który wybrać. Każdy jest warty odwiedzenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-21-2016, 10:46 AM
Ostatnio modne są urlopy na Krecie. Dużo moich znajomych tam było i bardzo sobie chwalili. Chyba w tym roku też tam pojadę. Myślę, że znajdziesz tam to czego szukasz ;P ciepło, pogoda, knajpki i muzyka i pełno bardzo sympatycznych wczasowiczów, którzy chętnie umilą ci pobyt Wink
06-21-2016, 12:43 PM
A jakie biuro byłoby najlepsze? Słyszałam różne historie, że ludzie jechali a potem mieli karaluchy w pokoju. Masakra.
06-21-2016, 01:54 PM
Tak jest jak się korzysta z nie sprawdzonego biura podróży Tongue.
06-21-2016, 02:36 PM
Ja mogę polecić biuro podróży PrestigeTravel.pl. Nigdy mnie nie zawiedli, a jeżdżę naprawdę sporo. Szczerze zawsze jestem zaskoczona jak wysoki jest standard ich usług. Naprawdę fajna sprawa. To biuro poleciła mi moja znajoma, która kończyła turystykę i zna się na tych biznesach. Mają bardzo dużo klientów, dlatego hotele obniżają im ceny. Można trafić na naprawdę tanie wczasy Grecja przykładowo dobrze teraz stoi. Czasami jestem zaskoczona za jakie grosze można wypoczywać w luksusach.
06-21-2016, 03:26 PM
Hahaha, niesamowite. To biuro, o którym mówisz jest moim ulubionym. Wcześniej korzystałem z kilku innych biur, wiec mam porównanie bez dwóch zdań Prestge są najlepsi. tak wysokiego poziomu obsługi nie ma nigdzie indziej. Poza tym mają dosyć spore obroty, więc nie grozi im bankructwo Tongue
06-21-2016, 04:19 PM
O tak, ostatnio dużo słyszy się o biurach, które zostawiły klientów na pastwę losu po tym jak ogłosiły upadłość. Dlatego zawsze warto korzystać z tego co pewne. Nie chciałabym się znaleźć w sytuacji tych biednych ludzi. Nie dość, ze sami musieli sobie ogarniać piowrót to jeszcze za wszystko musieli drugi raz płacić, bardzo często drożej. Wspólczuję.
06-21-2016, 07:16 PM
racja, dlatego pytałam o coś konkretnego, dzięki bardzo już wiem gdzie pojadę.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS