Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Uległem wypadkowi - co teraz?

11-03-2016, 11:48 AM
Niedawno miałem wypadek samochodowy, sprawa wydarzyła się w Poznaniu. Stłuczka była niestety częściowo z mojej winy, ale nie tylko. Teraz mam problemy z nogą, leczenie złamania sie przeciąga. Podobno mimo wszystko też moge się ubiegać o odszkodowanie na leczenie. Czy to prawda?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2016, 02:00 PM
Nawet jeśli jesteś częściowo odpowiedzialny za wypadek to przysługuje ci moim zdaniem uzbezpieczenie. Jak piszesz, wina leży nie tylko po twojej stronie. Zwykle przysługuje ubezpieczenie z OC sprawcy osobom poszkodowanym w wypadku, nawet jeśli były pasażerami samochodu sprawcy. W Twojej sytuacji sprawa rzeczywiście może wyglądać trochę trudniej. Może warto udać się do jakiejś firmy zajmującej się odszkodowaniami powypadkowymi w Poznaniu, na przykład invicte.pl. Zawsze ubezpieczalnia inaczej rozmawia z prawnikiem, niż ze zwykłą osobą.
11-03-2016, 03:06 PM
Również uważam, że masz szansę na zwrot kosztów leczenia. Swojego czasu byłam właśnie w podobnej sytuacji. Zwróciłam się o pomoc do firmy prawniczej, która się zajmowała dokładnie uzyskiwaniem należnych odszkodowań od firm ubezpieczeniowych i się udało. Nie wiem, czy jakbym sama to ogarniała, dostałabym to odszkodowanie. Prawnicy mają jednak różne swoje triki, poza tym mają za sobą setki podobnych spraw, więc wiedzą dokładnie, co robić w konkretnej sytuacji.
11-03-2016, 05:28 PM
Faktycznie, chyba macie rację w sprawie tego skorzystania z pomocy prawnej.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS