Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tanie rzeczy medyczne

09-22-2016, 12:13 PM
Tanie rzeczy medyczne
Cześć. Tak się zastanawiam ostatnio czy jest jakiś sposób na to, żeby zaoszczędzić podczas kupowania takich pierdół wszystkich medycznych. Co wchodzę do apteki czy sklepu medycznego to się okazuje, że płacę za to naprawdę sporo. Ale tylu pieniędzy to ja aż nie mam chyba, żeby wydawać stale takie kwoty. Dlatego zaczynam kombinować i szukać, żeby móc gdziekolwiek taniej kupić. Da się tak?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-22-2016, 02:11 PM
Tanie rzeczy medyczne
To wszystko zależy od tego co konkretnie chcesz kupić. No ale moim zdaniem się da. Ja też staram się kombinować jak mogę, żeby zaoszczędzić jednak te pieniadzę bo wydatków jest na prawdę sporo. Na przykład dziecięce kosmetyki staram się kupować jak najtaniej i jest to możliwe dzięki sklepom medycznym, które w internecie działają, więc spoko opcja
09-22-2016, 03:27 PM
Tanie rzeczy medyczne
Tez zawsze takie wszystkie rzeczy kupuję przez internet. Gazowe kompresy u mnie idą jak woda, bo mój ojciec ma ranę, która się nie chce goić i co chwilę mu opatrunek trzeba zmienić. Chyba bym zabnkrutował, gdybym nie znalazł jakichś tanich zamieninników przez internet, bo w aptekach ceny są jak z kosmosu czasami
09-22-2016, 03:50 PM
Tanie rzeczy medyczne
No mnie się teraz nawet udało znaleźć zdrowotne skarpetki w dość przyjemnej cenie. Zawsze przechodziłam obok nich w sklepach i patekach obojętnie, bo kasy sporo to kosztuje, ale w itnernecie mi się udało kupić je dosyć tanio, więc całkiem fajnie jestem zadowolona
09-22-2016, 04:44 PM
Tanie rzeczy medyczne
No widzisz, mówiłam, że warto w internecie trochę pogrzebać, żeby się udało wszystko tanio kupić Smile Ja też dziecięcy inhalator dla znajomej kupiłam w świetnej cenie, bo narzekała ona ciągle, że wszystko jest za drogie
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS