Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tanie meble fryzjerskie, gdzie kupować?

08-26-2016, 06:55 AM
Tak jak w temacie. Przeprowadzam cały salon fryzjerski i przy tej okazji mam zamiar zrobić trochę zmian i kupić parę nowych rzeczy, ale nie chciałbym przy tym totalnie zbankrutować, wiec będę celował w niższe ceny. Przydałaby mi się nowa recepcja i jakieś hokery dla fryzjerów, fotele, myjnie. Pewnie trochę tego będzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-26-2016, 08:20 AM
Fajne i niedrogie recepcje znajdziesz tutaj meble24h.com.pl/21-recepcje-fryzjerskie. Są bardzo eleganckie, mi przypadły do gustu, od razu zdecydowałam się na jeden, chociaż jestem bardzo wybredna. No i ceny też sa spoko. Jak dla mnie bomba.
08-26-2016, 09:17 AM
Ogólnie sklep Meble24h.com.pl jest godny polecenia. Wejdź i przejrzyj ich ofertę. Nie jest za drogo, za to bardzo elegancko i wygodnie. To najlepsza hurtownia fryzjerska w Polsce, nie w tym żadnej przesady.
08-26-2016, 10:45 AM
Kupowałam w tym sklepie hokery fryzjerskie i były wujątkowo wygodne. Od czasu kiedy je mam nie boli mnie już kręgosłup. tak samo mówią inne fryzjerki w moim salonie. Ceny też nie są najgorsze, zamawiałam kilka hokerów i jeszcze parę mniejszych rzeczy i wyszło mnie taniej niż w innych sklepach. także myślę, ze były to dosyć korzystne zakupy.
08-26-2016, 12:55 PM
Bez sensu, nie wiem czy wiesz, ale salon fryzjerski wymaga poczynienia inwestycji. to po prostu musi kosztować. jak chcesz mieć taniej to potem się okaże że będziesz płacić dwa razy bo po prostu szybciej się zużyje lub zepsuje. ale nie martw się później się to zwroci. salony fryzjerskie mają dosyć duze dzienne obroty, wiec jeśli tylko przyciagnies zklientow dobrym wystrojem i fachową obsługą to w ciągu miesiąca bedzies zmieć zwrot kosztów z nadwyżka.
08-26-2016, 02:41 PM
Oj, tam nie wiesz, nie znasz się to się nie wtracaj. Akurat tutaj czasami mowa tych samych marakch z tymi samymi parametrami tylko w innych sklepach maja różne ceny. także nie ma sensu przepąłcać i tak można kupić taniej i nie będzie to z uszcerbkiem na jkaości. Także nie zniechęcaj nikogo jak nie masz o tym pojęcia.
08-26-2016, 05:12 PM
ciekawe spostrzeżenia.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS