Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szukam ciekawych gadżetów reklamowych

02-14-2017, 09:11 AM
Mam wrazenie, ze ostatnio wyczerpałam wszystkie pomysły na ciekawe gadżety rekalmowe. Zalezy mi na tym, aby były ciekawe, nawet jeśli miałyby nieco droższe. Wiec teraz szukam ciekawych gadzetow ale na razie… widze to co wszędzie. Co możecie polecić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-14-2017, 11:26 AM
To zależy do jakiej grupy ludzi konkretnie chcesz uderzyć. Bo inne gadżety dla osob które maja lat 15 a inne dla osob które maja lat 50 . To moje zdanie, ale zrobisz po swojemu.
02-14-2017, 12:07 PM
Ja jak szukałam ciekawych gadżetów reklamowych to znalazłam Gold Gifts tutaj https://www.eurograver.com/zamowienia/ no i tu możesz zamowic repliki banknotów w czystym zlocie. To naprawdę wygląda eksluzywnie a poza tym ja tego nie widziałam nigdzie więcej. Jak dla mnie bomba. Oni poza tym tez robiaeksluzywne zaproszenia i wizytówki firmowe jak bys może potrzebowala cos dla firmy swojej.
02-14-2017, 03:00 PM
w każdej firmie jest tak, ze gadżety sa non stop potrzebne. A długopisy sa ok. ale jeśli caly czas to jest ten sam gadzet to jednak traci on swoje działanie. Taka jest kolej rzeczy.
02-14-2017, 04:19 PM
warto, zebys naprawdę dobrze przemyslala sprawę. Wg mnie lepiej kupic nieco mniej ale wiesz ze te gadżety naprawdę będą się podobać.
02-14-2017, 05:03 PM
No wlasnie. Bo to będą dobrze wydane pieniądze a le musisz wiedzieć czego ci potrzeba. Poza tym w tej firmie dużo robią rzeczy graficznych. Bo Eurograver.pl robi też dyplomy medale na zamówienie grawerowane. Ale dużo taniej niż standardowo. Zobacz czy ci to odpowiada.
02-14-2017, 05:51 PM
ja uważam ze gadżety reklamowe powinny uzupelniac inne działania reklamowe ale u mnie w firmie nikt mnie nie slucha… no ale bywa i tak.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS