Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sufit w połysku - co o tym myślicie?

05-16-2017, 05:00 PM
Chciałbym się dowiedzieć jakie macie zdanie na temat sufitów w połysku? Czy to jest modne i praktyczne? Zapraszam do dyskusji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-16-2017, 05:24 PM
Zawsze wychodzę z założenia że mieszkanie czy dom nie ma być modny, ale odpowiadający tobie. Jak ci się podoba takie rozwiazanie to decyduj sie i nie patrz na innych bo po co komu dom podobajacy sie komus tam a nie mieszkańcom?
05-16-2017, 06:04 PM
Oczywiście masz racje, ale tylko chce wiedzieć czy to jest modne, nie ma to wpływu na moją decyzję Smile
05-16-2017, 06:46 PM
Cześć. Sufit w połysku jest modny i coraz wiecej osób się na niego decyduje. Wygląda elegancko, możliwości manipulowania wnętrzem są olbrzymie, bo tak duże jak powierzchnia sufitu, a do tego cena - jak na wyjątkowy i oryginalny efekt nie kosztuje to dużo. Jak remontowałem sale konfernecyjną w mojej firmie to zdecydowałem sie na czarny sufit w połysku i wziąłem tę firmę - http://e-investal.pl/tag/sufit-czarny-w-polysku/. Polecam w ciemno bo są terminowi, niedrodzy i profesjonalni, pozdrawiam serdecznie.
05-16-2017, 08:41 PM
Czarny? Trochę dziwnie to musi wyglądac.
05-16-2017, 10:06 PM
Własnie jest idealnie bo świetnie komponuje się z ciężkim kolorem ciemnego drewna. Poza tym krawędzie są wykończone drewnianymi listwami żeby wszystko ładnie z sobą korespondowało. Powiem jedno, w tym pomieszczeniu naprawdę dobrze się dyskutuje ze względu na powagę i prestiż jaki dały zestawienia kolorów
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS