Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Stabilizacja wody przy pomocy filtrów

01-19-2017, 01:46 PM
Siemakno ludziska. Czy możecie polecić mi może jakieś systemy filtrujące do tego, aby uzdatnić wodę? Nie tylko w akwarium ale w całym domu. Znacie może jakieś dobre sprzęty do tego typu zadania? Będzie mi niezmiernie miło za chęć udzielenia mi podpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie wszystkich.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-19-2017, 04:01 PM
Witaj kolego. Jak dla mnie to ty mówisz nie o samych filtrach, ale o lampach. To ma działanie uzdatniające, stabilizujące jakość wody oraz likwidujące bakterię, bo podejrzewam, że na tym też ci zależy. Jak dla mnie powinieneś wziąć pod uwagę zakup odpowiedniej lampy UV, niestety nie orientuję się w cenach, już od razu uprzedzam twoje pytania. Pozdrawiam
01-19-2017, 05:15 PM
Dzień dobry. Jak dla mnie najlepsze okazują się być systemy filtracyjne, które nie tylko uzdatniają wodę, ale także likwidują kamień, bakterie, toksyny i inne niechciane elementy. Pokusiłbym się jeszcze o zmiękczacz do wody na bazie czystej soli bo to też ma fajne działanie. Dam ci dobrą radę kup takie specjalne testy do wody (nie są drogie) zrób je i sam sprawdź co tak naprawdę ci się przyda. Powodzenia.
01-19-2017, 06:46 PM
Witajcie kochani. Ja obstawiam przy lampach UV. Jak dla mnie są najlepsze. Sama użytkuję. Zakupiłam taką ze sklepu http://www.filtrybb.pl/65-lampy-uv. Bardzo dobra jakość sprzętu i wydajność. Myślę, że każdy powinien o czymś takim pomyśleć do siebie do domu.
01-19-2017, 06:58 PM
no popatrz a ja zawsze myślałam, że lampy UV to są dobre tylko dla kogoś kto hoduje rybki w akwarium, bo tam w końcu jest woda stojąca.
01-19-2017, 09:14 PM
Witajcie. Ja także skusiłbym się na zakup lampy UV. Koszt tego sprzętu to zazwyczaj do 2tys złotych, ale warto, bo masz spokój z wodą i wiesz z jakiej wody potem korzystasz. Ja to jak na razie stosuje tylko dzbanek z filtracją wody, ale też zastanawiałem się nad lampą.
01-19-2017, 09:59 PM
Hejka wszystkim. Ja filtry do wody zazwyczaj kupuję ze sklepy Filtry BB. Są to filtry łazienkowe i do dzbanków do gastronomii. Widziałam, że mieli tam też opcję na lampy UV, czyli to czego temat dotyczy. Myślę, że warto sprawdzić.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS