Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sklep z zegarkami i biżuterią

01-20-2017, 12:24 PM
Tak jak w temacie. Szukam jakiegoś dobrego sklepu który oferowałbym zarówno jakieś zegarki jak i biżuterię dla kobiet. Chciałbym zrobić zakupy pod kątem prezentów i dlatego rozglądam się za jakimiś fajnymi sklepami. Tak sobie pomyślkałem, że może napiszę tutaj na forum i ktoś z Was mi będzie ptorafił coś doradzić bo ja jednak mam zawsze problemy z wyborem czegoś sensownego. Może ktoś z Was ma jakąs jedna ulubiona stronke albo coś interesującego ogólnie i będzie potrafił coś doradzić? Z góry dziękuję i pozdrawiam!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-20-2017, 03:16 PM
ja ostatnio kupiłam chłopakowi bardzo ładny zegarek z tej stronki: http://www.jademi.pl/40-meskie i jest z niego zachwycony Wink także myślę, że jak chcesz kupić jakiś fajny zegarek to śmiało zobacz sobie ofertę tej firmy i na pewno będziesz w stanie coś wybrać dla siebie. Zegarki są ładne, wytrzymałe i widać, że będą na długie lata Wink
01-20-2017, 04:58 PM
kupowałem ostatnio dziewczynie kolczyki na prezent stąd: http://www.jademi.pl/65-kolczyki-kolka i mogę p[owiedziećże jestem zadowolony Wink bardzo się z nich ucieszyła, kolczyki na żywo wyglądają znacznie lepiej niż na zdjęciach i jeśli chodzi o cenę to jednak nie była ona jakaś zatrważająca. Także jak szukasz pomysłu na prezent to myślę, że stamtąd możesz naprawdę śmiało sobie coś zamówić. Mam nadzieję, że sporo Ci to pomogło i będziesz teraz mógł coś łatwiej wybrać.
01-20-2017, 05:48 PM
Super jest ten sklep Jademi! Bardzo ładne rzeczy mają na składzie i coś czuję, że teraz zrobię tam takie jedne, większe zakupy Wink w sumie bardzo dawna nie kupowała sobie biżuterii i myślę, że mogę sobie coś śmiało kupić bez wyrzutów sumienia Tongue
01-20-2017, 08:03 PM
temat jest dla mnie bardzo pomocny bo też planuję zrobić małe zakupy w formie prezentu i fajnie, że ktoś wcześniej uż takie coś założył
01-20-2017, 08:41 PM
Ja też uwielbiam różne dodatki i biżuterię i fajnie, że poznałam kolejną stronkę gdzie można robić fajne zakupy Wink mega się cieszę, że weszłam w ten wątek na forum Big Grin
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS