Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sklep online z ładnymi i eleganckimi naszyjnikami

02-01-2017, 10:13 AM
Chcę kupić żonie w prezencie biżuterię. Dlatego szukam sklepu online, w którym będę mógł kupić jej jakiś ładny naszyjnik. Taki w miarę elegancki i raczej prosty, a nie jakiś przekombinowany jak to czasami bywa z biżuterią różnego rodzaju ,bo żona to raczej jest minimalistką. Możecie mi powiedzieć gdzie kupię naszyjniki tego typu? Podkreślam że zależy mi żeby był to sklep online.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-01-2017, 12:49 PM
A co, po prezent dla żony nie chce Ci się nawet nigdzie podjechać osobiście tylko wszystko najlepiej zamówić do domu i dać? Lenistwo ludzi w dzisiejszych czasach mnie przeraża, lepiej kupić kota w worku niż samemu się pofatygować, eh…
02-01-2017, 01:17 PM
Nie uważam żebym narażał się na kupowanie kota w worku jeśli dostanę sklep z biżuterią z polecenia, który już ludzie wypróbowali. Poza tym po dostarczeniu przez kuriera przesyłki wszystko się zawsze sprawdza, czy na pewno dostaliśmy to, co chcieliśmy, więc gdzie tu dawanie kota w worku na prezent??
02-01-2017, 03:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-20-2018 07:22 PM przez patiotv.)
Też nie rozumiem o co wielkie halo, nie od dziś wiadomo, że faceci nie są fanami zakupów Tongue ja sama tez wolę kupować wiele rzeczy online, w tym również biżuterię. Więc mogę Ci śmiało i szczerze powiedzieć, że jeśli chodzi o naszyjniki sklep online godny polecenia znajdziesz na pewno pod tym adresem: bizuteria-radziszewska.pl/category/naszyjniki-z-krysztalami-swarovski. Mają przepiękną biżuterię srebrną, z kryształami Swarovskiego, perłami, cyrkoniami… Z czym tyko chcesz, naprawdę jest w czym wybierać.
02-01-2017, 04:52 PM
Zgadzam, się, też uwielbiam ich biżuterię! Duży wybór bardzo ładnych produktów, bardzo dobrej jakości.
02-01-2017, 05:03 PM
Okej, dziękuję w takim razie bardzo za polecenie.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS