Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Skąd wziąć fajne tapety?

01-07-2016, 10:30 PM
Skąd wziąć fajne tapety?
Czy macie czasem wrażenie, że gdzie nie pójdziecie, wszędzie jest to samo na ścianach? Powoli zaczynam myślec nad własnym mieszkaniem i jak to bywa, zaczynam obserwować pewne niuanse u innych ludzi w mieszkaniach. Na przykład, tapety – wszystkie takie same i chyba tylko odświeżone farbą. Nic specjalnego się na nich nie dzieje. Czy naprawdę nie ma na rynku nic ciekawego, czy to tylko ludzie nie chcą sobie nic fajnego kupić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2016, 11:29 PM
Skąd wziąć fajne tapety?
To ludzie nie chcą, bo jakby chcieli to by kupili. Wystarczyło by zajrzeć dalej niż do najbliższego sklepu budowlanego, a właściwie bliżej, bo do internetu. Ja na przykład kiedy szukalam czegoś na ściane, zaglądałam regularnie na stronę ramarama.pl/ i co? Mam tapety inne niż wszyscy inni i to oni teraz się mnie pytają skąd i za ile. Także uważam, że jak się chce to się może.
01-08-2016, 12:52 AM
Skąd wziąć fajne tapety?
Też mi się tak wydawało, ale przeciez nie będę pouczała znajomych czy rodziny, że mogliby sobie coś nowego do domu kupić. Mi się podoba forma naklejek, bo można je łatwo zmienić, nie trzeba się przyzwyczajać do jednego projektu. Za kilka lat mogę kupić nowe i dalej się cieszyć.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS