Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Seksowna bielizna, czy warto kupować w sklepach erotycznych?

07-22-2016, 11:20 AM
Siema zastawiam się nad kupieniem czegoś bardziej seksownego do sypialni. Chodzi o bieliznę nie do noszeni tylko do zdejmowania Tongue. Zastanawiam się nad sklepami erotycznymi. Co o tym myślicie? czy taka bielizna jest dobrej jakości. boję się, ze jest raczej jednorazowa i po jednym użyciu, zdjęciu się rozedrze. Szczególnie przy ostrzejszej akcji. Może ktoś często kupuje taką bieliznę i mógłby mi coś doradzić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-22-2016, 12:26 PM
Jasne, przede wszystkim musisz wiedzieć, że bielizna typu sexy lingerie jest szyta w ten sposób by sprawdzić się podczas gry wstępnej. Dlatego jest szyta z najlepszych materiałów. Są one cienkie ale mocne. To ich największa zaleta. Nie niszczą się też w praniu.
07-22-2016, 02:09 PM
Ja kiedyś kupowałam taki prezent na wieczór panieński w sklepie z bielizną erotyczną online i musze powiedzieć, że jakość obsługi była tak dobra jak w luksusowym sklepie z zegarkami za pięćdziesiąt tysięcy. To o czymś świadczy. Wiesz, ze kupujesz coś dobrego i jest to przede wszystkim prezent dla ciebie. Byś mogła się poczuć niezwykle kobieco.
07-22-2016, 04:28 PM
Z całej erotycznej bielizny najlepiej się czuję w seksownych pończochach. Niby taki niewielki dodatek, a od razu wprowadza zupełnie inną atmosferę do sypialni. uwielbiam to spojrzenie w oczach faceta, kiedy pojawiam się erotycznej bieliźnie. Zresztą każda kobieta lubi widzieć zachwyt w oczach kochanka. to jest warte więcej niż jakiekolwiek prezenty, którymi mógłby mnie obdarzyć.
07-22-2016, 06:19 PM
Z tego co wiem to naprawdę erotycznej bielizny po prostu nie dostaniesz w zwykłym sklepie. To musi być specjalny sklep erotyczny. A jeżeli chodzi o to czy warto kupić coś co i tak ma zaraz być zdjęte i do tego wydawać na to trochę więcej, to powiem z mojego punktu widzenie: warto. Uwielbiam kobiety, które nie boją się eksperymentować, nie boją się też pokazać swoje ciało i pięknie wyeksponować swoje atuty.
07-22-2016, 06:51 PM
też tak myślałam, dlatego chciałam coś takiego kupić.
07-22-2016, 08:13 PM
Pamiętaj, ze bieliznę erotyczną kupujesz przede wszystkim dla siebie nie dla faceta
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS