Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Seks tel amatorki - dla kogo?

05-22-2019, 12:10 PM
Cześć wszystkim. Czy ktoś z Was korzystał z usług seks telefonu? Ja nigdy, choć zastanawiam się nad tym. Wiem, że istnieje mnóstwo kategorii, jeśli chodzi o kobiety, do których mogę zadzwonić. Czy w mojej sytuacji lepiej jest zadzwonić do amatorki, a może wręcz zdecydowanie lepszym wyborem byłaby doświadczona kobieta?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-22-2019, 12:43 PM
Dlaczego nie spróbować obu opcji? Zapewniam Cię bowiem, że jak zdecydujesz się na usługę tego typu, to na pewno nie będzie ona jednorazowa. Ja korzystam z takich usług regularnie, jestem singlem więc tym bardziej nie widzę w tym nic złego.
05-22-2019, 01:49 PM
Też jestem singlem i czasem przyłapuję się na myśli, że brakuje mi kobiety.
05-22-2019, 03:54 PM
Na Twoim miejscu wybrałbym amatorkę. Ona też się zna na swojej pracy i z pewnością sprawi, żeby było Ci przyjemnie. A jednocześnie nie będziesz czuł się skrępowany wiedząc, że ona też nie jest bardzo doświadczona i właściwie dopiero rozpoczyna swoją przygodę w pracy tego typu. Seks tel amatorki to najlepsza kategoria dla Ciebie.
05-22-2019, 05:48 PM
A moim zdaniem doświadczona kobieta lepiej spełni oczekiwania. Ona wprowadzi Cię do tego świata w sposób profesjonalny i będzie doskonale wiedziała, co na Ciebie zadziała. Na pewno Cię nie spłoszy i zachęci do dalszego korzystania z usług.
05-22-2019, 06:40 PM
W sumie racja. Ja bym więc spróbował najpierw z kobietą dojrzałą, a później z amatorką, aby mieć takie porównanie i różnorodność.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS