Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SPA w domu

04-27-2016, 09:49 AM
SPA w domu
Miałam ostatnio przyjemność spędzić kilka dni w centrum Spa, gdzie odpoczęłam tak jak się należy. Nie muszę chyba nikomu mówić, że chętnie spędziłabym jeszcze tam kilka kolejnych dni. Błogie lenistwo niestety się skończyło, ale pomyślałem, że może przeniosę trochę Spa do domu. Pomyślałam o wannie Spa, co o tym myślicie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-27-2016, 10:46 AM
SPA w domu
Szczęściara. Ja też bym tak chciała, ale nikt nie chce mnie zabrać na taki wyjazd.
04-27-2016, 12:48 PM
SPA w domu
Taka wanna to wspaniały pomysł. Sam się na taką zdecydowałem, a właściwie to moja żona. Mamy ją od pół roku i kiedy jest tylko okazja to dajemy jej nieźle w kość. Eksploatacja jest bardzo prosta, a przyjemność i relaks, jaki dzięki zażywamy ogromna.
04-27-2016, 01:54 PM
SPA w domu
Taka wanna nie wymaga specjalnej obsługi, ale za to wymaga odpowiedniego montażu. Nie kupuj tanich wanien w sklepach, bo to nie ma nic wspólnego z tym co może ci dać profesjonalny sprzęt. Oczywiście zakup i montaż jest dość kosztowny, ale przyjemność kąpieli jest fenomenalna.
04-27-2016, 04:21 PM
SPA w domu
W moim hotelu postanowiliśmy zamontować dla gości taką wanną. Montażem i dostarczeniem zajęła się firma baseny-iwo.pl, która ma już wielkie doświadczenie na tym specyficznym rynku.
04-27-2016, 06:15 PM
SPA w domu
Zgadza się, że ta firma potrafi zrobić bardzo dobry montaż. Można o nich poczytać tutaj baseny-iwo.pl/wanny-spa/. Zajmują się kompleksowo tematami związanymi z basenami i wannami. A do tego wszystko robią w bardzo niskich cenach.
04-27-2016, 07:18 PM
SPA w domu
Taka wanna to namiastka prawdziwego basenu. Jest bardzo duża, dzięki czemu spokojnie może w niej przebywać kilka osób. W zależności od zapotrzebowania występują różne wersje wyposażenia. Ja zdecydowałam się na podstawę, bo jeśli byłaby bardziej rozbudowana, to nic innego oprócz kąpieli bym nie robiła.
04-27-2016, 07:53 PM
SPA w domu
Kąpiel w takiej wannie, po ciężkim dniu pracy to może być tylko sama przyjemnośc. Z uwago na to, ze nie mam za bardzo gdzie jej umieścić na razie pozostają mi wizyty w centrach odnowy biologicznej. Ale przy pierwszej okazji na pewno i ja zdecyduje się na cos takiego.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS