Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Remont podłogi w mieszkaniu

07-18-2016, 10:12 AM
Witam. Chcę wynająć firmę, która robi montaż paneli. Chodzi o Poznań albo jakieś okoliczne miejscowości, nie ma znaczenia, chodzi o to, żeby mogli dojechać do Poznania. Podłogi w domku. Szukam informacji o kosztach bez materiału, sama robocizna. Przy okazji myśle też już powoli o odmalowaniu ścian, więc i do tego jakaś ekipa by się przydała.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-18-2016, 11:17 AM
Koszt kładzenia paneli z demontażem starego parkietu nie powinien przekroczyć kilkudziesięciu złotych za metr. Jeśli Pani chce prawdziwie profesjonalny montaż paneli Poznań ma według mnie jedną ciekawą ofertę. Tu może Pani przeczytać więcej o usługach firmy która robi panele, malowanie i inne usługi remontowe janer-bud.pl/uslugi-remontowe/malowanie-scian. Można też poprosić mailowo o wycenę. Najlepiej wziąć ekipę, która robi też inne rzeczy, to znaczy ogarnia cały remont, bo wtedy w razie jak się wpadnie na pomysł, żeby jeszcze coś przemalować, wyremontować itd. to ma się już sprawdzonych ludzi i nie trzeba drugi raz szukać.
07-18-2016, 01:29 PM
Chciałabym się jeszcze poradzić co do samych paneli. Tworzywo czy drewniane, a może w ogóle deska drewniana? Tu mam spory dylemat, gdyż drewno jednak wygląda naturalnie i ładnie, można je w razie czego powtórnie lakierować czy konserwować. Niestety jest to o wiele droższe rozwiązanie od paneli z tworzywa. Zwłaszcza drewno egzotyczne. A tak mi się marzy drewniana podłoga. I co tu zrobić?
07-18-2016, 02:52 PM
Ja ci polecam panele kryte warstwą naturalnego drewna, są tańsze niż pełna deska, którą potem trzeba jeszcze szlifować i lakierować dodatkowo. Coś typu deska barlinecka, ale niekoniecznie tej firmy, są też inne.
07-18-2016, 05:36 PM
Są oczywiście panele które wyglądają jak naturalne drewno. To na pewno najtańsze rozwiązanie, z tym że tego już nie da się potem wycyklinować, trzeba będzie w razie uszkodzeń wymieniać.
07-18-2016, 06:50 PM
Również polecam firmę, o której pisał kolega wyżej. Zajmują się również innymi usługami, jak elektryka janer-bud.pl/uslugi-remontowe/montaz-instalacji-elektrycznej, zabudowy z karton-gipsu i inne większe prace.
07-18-2016, 08:53 PM
Ok. Dziękuję za polecenia, na pewno skorzystam z podpowiedzi.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS