Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Profesjonalna wulkanizacja.

07-14-2016, 08:09 AM
Poszerzam swoją działalność warsztatową o wymianę opon i zastanawiam się nad kupieniem dodatkowego sprzętu. Jest tego mnóstwo na rynku więc muszę zrobić selekcję Smile Chodzi mi po głowie urządzenie do napełniania kół azotem, bo coraz więcej klientów pyta o tego typu usługę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-14-2016, 09:59 AM
Jestem kolegą z branży i musisz wiedziec, ze to już teraz podstawa w zakładzie wulkanizacyjnym. Ja przez długi czas wzbraniałem się przez kupnem tego typu urządzeń, ale rynek zrobił swoje. Teraz musi być takie urządzenie.
07-14-2016, 10:55 AM
No własnie rozmawiałem z kilkoma wulkanizatorami, ale akurat nie z mojego miasta, bo tutaj konkurencji raczej się nie lubi i oni twierdza podobnie Smile
07-14-2016, 01:15 PM
Mogę Ci polecić zakupy w Tiptopol, gdzie mają bardzo duży asortyment każdego sprzętu do warsztatu. Dzięki wytwornicom azotu będziesz konkurencyjny na miejscowym rynku, tym bardziej, ze zrobisz tanie zakupy w tej firmie o ktorej Ci pisze.
07-14-2016, 03:17 PM
Opony to prawdziwa zyla złota, ale muisz się na tym znać. Koniecznie załatw sobie jakies szkolenia zarówno z samej obsługi sprzętu, jak i samego zakładania opon. Ja byłem ostatnio na takim szkoleniu i musze przyznac, że naprawdę wiele nowych rzeczy się dowiedziałem.
07-14-2016, 03:56 PM
Szkolenia są zawsze na wagę złota i to zarówno w mechanice, jak i oponiarstwie Smile
07-14-2016, 06:19 PM
Dobry warsztat oponiarski musi być przygotowany na klienta każdego rodzaju. Niezbędna będzie też chemia. Między innymi uszczelnienia do opon będziesz potrzebował. Jak już mowa o dostawcach to faktycznie w tej firmie, o której pisze kolega też dostaniesz sklep.tiptopol.pl/chemia-warsztatowa-i-akcesoria/uszczelniacze.html i to bardzo tanio.
07-14-2016, 08:31 PM
No fakt, o tym zapomnieć nie można, bo jak zabraknie jakiegoś towaru . Naprawiając samochody zanim zaczynam naprawiać to robię diagnostykę testerem i dopiero przystępuję do roboty. W przypadku opon tez będę musiał coś takiego wymyślić, żeby do wszystkiego się przygotować i żeby klient był do konca zadowolony.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS