Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Profesjonalna ochrona osób i mienia w Poznaniu – gdzie się zgłosić?

01-31-2017, 10:21 AM
Witam wszystkich. Chcę wynająć fachową ochronę osób i mienia z Poznania i liczę że podpowiecie gdzie mam szukać takiej firmy z prawdziwego zdarzenia. Przydadzą się też wskazówki co mam brać pod uwagę podczas dokonywania wyboru i wasze osobiste doświadczenia i spostrzeżenia. Dzięki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-31-2017, 12:43 PM
Cześć, w tej branży najważniejsze jest doświadczenie i umiejętności. Nawet najnowocześniejszy bajer będzie do niczego jeśli wykorzysta się go np niezgodnie z prawem. Jak już interesuje Cię profesjonalna ochrona osób i mienia Poznań może poszczycić się firmami z wieloletnim doświadczeniem i licencjami jak np ta: http://raf-system.pl/Ochrona-fizyczna_223.html. Poczytaj sobie szczególnie o regulacjach prawnych bo to też ważny aspekt.
01-31-2017, 02:04 PM
Poczytam, dzięki. Wszystko wygląda naprawdę dobrze, może ktoś zna tę firmę i podzieli się swoim zdaniem?
01-31-2017, 03:49 PM
Hej, wynajmuje RAF-SYSTEM do ochrony terenu firmy i monitoringu obiektu bo w okolicy już kilka zostało okradzionych. Dosłownie jakby przyszła jakaś plaga. Co i rusz słyszę że coś ginie, kogoś okradają, a najgorsze że zabierają się nawet za prywatne posesje. U mnie jak narazie spokój wiec jestem mega zadowolona ze sie zdecydowałam.
01-31-2017, 04:14 PM
Myślałam że tylko u mnie taka wzmożona przestepczosc ale chyba wszedzie złodziejstwo przeżywa jakiś rozkwit. No nic z tym nie zrobimy oprócz zadbania o swoje podwórka. Dzięki
01-31-2017, 07:11 PM
Drobiazg, pozdrawiam.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS