Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Producent zlewów

08-05-2016, 06:04 AM
Producent zlewów
Witam wszystkich. Szukam firmy, która specjalizuje się w produkowaniu i sprzedaży zlewów. Chciałbym otworzyć restaurację i potrzebuję zamówić kilka różnego rodzaju zlewów. Nie zależy mi na takich pierwszych lepszych zlewach, a na czymś bardzo estetycznym i najlepiej o najwyższej jakości. Niestety, ale nie znam żadnej firmy do tkórej mógłbym się zwrócić z takim zamówieniem. Pomyślałem, że napiszę tutaj na forum Wink W sumie najlepiej zapytać internautów zawsze o zdanie, bo pewnie sporo z Was zna wiele firm i może akurat ktoś mi poleci coś naprawdę wartego uwagi Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2016, 08:47 AM
Producent zlewów
Powodzenia w prowadzeniu restauracji. Sam kiedyś myślałem o założeniu własnej knajpki no ale pieniądze które oszczędziłem rozeszły się i pozostały jedynie niespełnione marzenia.. hehe Tongue
08-05-2016, 10:44 AM
Producent zlewów
Polecam Ci wejść na stronkę bort.com.pl/ tam znajdziesz bardzo bogatą ofertę pewnego producenta, który specjalizuje się w produkcji i sprzedaży różnych zlewów. Spokojnie możesz się do niego zwrócić z zamówieniem. Doradzą co i jak, a jak Ci zależy na estetyce to też mogą Ci sprzedać wysokiej jakości zlewy granitowe Wink Polecam, sam mam taki w domu i bardzo dobrze służy już od lat.
08-05-2016, 01:08 PM
Producent zlewów
No ja też mogę polecić zlewy kuchenne granitowe Wink Akurat takie są praktycznie nieśmiertelne, na długie lata i jeszcze przy tym są jak dla mnie bardzo ładne. Moja żona sobie taki zapragnęła w kuchni no ifaktycznie, jest fajny i dobrze komponuje się z resztą mebli.
08-05-2016, 03:42 PM
Producent zlewów
Ja właśnie też mam niedługo dokupić zlewozmywak do domu i też się właśnie zastanawiam z usług jakiej firmy skorzystać Wink chyba napiszę do tej firmy też którą polecacie Wink Mąż pozostawił mi całkowicie wolną reke i sama mam wszystko dobrać, a on zapłaci.. w sumie mi to na rękę Tongue
08-05-2016, 04:59 PM
Producent zlewów
Ja też właśnie bym chciała sobie sama urządzić kuchnię.. teraz mieszkam z teściami i wspólnie dzielimy m.in. kuchnie i to jest dla mnie straszna katorga ;/ strasznie męczące jest takie proszenie się o wszystko itp.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS