Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problemy z jelitem grubym..

04-29-2016, 01:44 PM
Witam wszystkich. Mam pewien kłopot z jelitem grubym i konsekwencją tego jest ciągłe leczenie na przewlekłe biegunki byłem już z tym po kilku lekarzach ale sam nie wiem jak mogę z tym sobie definitywnie poradzić. Chyba mam to jelito drażliwe i nic z tym nie zrobię.. pomyślałem, że zawsze co prawda mogę napisać na forum i może ktoś mi coś doradzi..?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-29-2016, 02:11 PM
Hmm.. a próbowałeś specjalistyczne badania takie jak EMG kanału odbytu i manometrii? Według mnie to wymaga dużo dłuższego procesu leczenia i musisz przede wszystkim wiedzieć z czym się zmagasz. Zauważ, że to co teraz masz to jest OBJAW, musisz znaleźć przyczynę, dlaczego tak właśnie jest. Polecam konsultacje z dobrymi lekarzami.
04-29-2016, 03:13 PM
Mi pomogło szybkie leczenie przetoki odbytu bo tam leżał u mnie problem. Nie wiem co to może być u Ciebie, bo jednak problemy z jelitem to bardzo obszerny teren diagnostyczny i ciężko stiwerdzić cokolwiek bez badań.
04-29-2016, 05:46 PM
Czyli faktycznie nie ominą mnie dodatkowe badania? No cóż.. mam chociaż sprawdzone miejsce: proctogin.pl tam mi znajomy polecił żeby odbyć całe leczenie, bo podobno szybko można uzyskać tam pomoc. Zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie.
04-29-2016, 08:29 PM
Myślałam, że tylko ja cierpię na takie chroniczne biegunki.. zauważyłam, że mi się to pogłębia w sytuacjach stresowych i ogólnie takich, w których musze coś zdecydować szybko itp. raz na egzaminie musiałam wyjść przed czasem żeby tylko zdążyć do toalety… nikt poza mną o tym nie wie, a mnie już trochę to męczy i chcę wrócić do normalnych czasów, w których nie muszą co chwilę biegać do łazienki!
04-29-2016, 08:44 PM
Według mnie podstawą tego wszystkiego jest przyjrzenie się temu co jecie. Bo może po prostu Wasz organizm czegoś nie tolerujei stąd takie problemy ze stolcem. Wydaję mi się, że kluczem do tego może być jakaś dobra dieta, w której wyłączycie część potraw, które jecie na co dzień i potem sobie sprawdzicie, na co źle reagujecie itp. Polecam, bo to krok w kierunku pełnego wyleczenia.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS