Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problem z nietypowymi schodami

05-11-2016, 01:08 PM
Mam problem z nietypowymi schodami które można by zakwalifikować w dużym przybliżeniu do ażurowych, bo jakiś czas temu poluzowały się mocowania poręczy przez co musiałem w ogóle ją zdjąć. Schody nie są jakoś szczególnie niebezpieczne ale brak barierki to trochę kuszenie nieszczęścia. Fachowiec który budował schody powiedział że już nie dorobi barierki bo jest na emeryturze wiec probowalem zrobic cos we wlasnym zakresie ale niestety nic z tego nie wyszło. Czy ktoś wie gdzie pod Krakowem znajde firme zajmującą się schodami i poręczami?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-11-2016, 01:24 PM
A jaką balustradę byś chciał dokładnie, z drewna, metalu, szkła?
05-11-2016, 03:58 PM
Koniecznie ze szkła i to jest własnie problem bo mało kto potrafi zrobić to dobrze i niedrogo.
05-11-2016, 06:03 PM
Nie przesadzaj to wcale nie jest aż taki problem Smile. U mnie w biurze balustrady robiła ta firma: chromsystem.pl/chromsystem---balustrady-chromoniklowe,-ze-szk%C5%82em.html. Zdecydowałam się na nich bo u znajomego widziałam efekty ich pracy i mają bardzo dobre ceny. Wykonanie jest bardzo precyzyjne, a elementy dobrze spasowane. Szyby się nie bujają, są sztywno osadzone. Mogę tylko polecić.
05-11-2016, 06:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-13-2016 09:32 PM przez patiotv.)
Cześć. Korzystałem z ich usług jakiś rok temu, bo potrzebowałem terminowej firmy zajmującej się montażem balustrad inox (chromsystem.pl/) z przeszkleniem. Jestem bardzo zadowolony bo robota była wykonana na czas, niedrogo i porządnie. Swoją drogą te barierki naprawdę fajnie wyglądają i robią bardzo ciekawe wrazenie szczególnie w większych przestrzeniach, albo na tarasach bo nie zasłaniają widoków. Pozdrawiam.
05-11-2016, 08:15 PM
Dzięki za przydatne informacje, słyszałem o tej firmie bo moj szwagier tez ją polecał. W takim wypadku pozostaje tylko się zdecydować Smile. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę.
05-11-2016, 09:02 PM
Witam! Czy w tej firmie mogę zamówić także balustradę ze stali na balkon i taras? Potrzebuję czegoś dobrze wykonanego i odpowiednio zabezpieczonego przed rdzą, żeby służyło mi lata. Pozdrawiam.
05-11-2016, 10:47 PM
Wiesz co wydaje mi się że tak bo na stronie są informacje o balustradach ze stali ale najelpiej jest zadzwonić samemu albo napisać i mieć pewność.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS