Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Potrzebne wyposażenie dla domu opieki

01-11-2017, 09:46 AM
Drodzy forumowicze! Planuję założyć dom opieki dla osób starszych. Mamy już takie wyposażenie, jak łóżka, windy dla niepełnosprawnych i tym podobne, ale brakuje nam w sumie podstawowego wyposażenia codziennego użytku. Tj, chodzi o balkoniki, środki czystości i tym podobne. Rozglądalem się po hurtowniach, ale strasznie drogo sobie wołają za tego typu rzeczy i nie wiem, czy to normalne ceny rzeczywiście, czy raczej po prostu tak sobie wymyślili, by tak je wywindować.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-11-2017, 11:50 AM
Tak jak sama obserowałam rynek sprzętów medycznych, to rzeczywiście dosyć normalne, więc nie wiem niesterty, czy znajdziesz coś tańszego…
01-11-2017, 01:49 PM
oj to kolężanka słabo się orientuje na rynku. Ja akurat prowadzę zakład lekarski i jak potrzebne mi maseczki chirurgiczne, rękawiczki, ochraniacze – abamedica24.pl mi to wszystko dostarcza bez najmniejszego problemu i w naprawdę dobrej cenie. Sama też jak szukałam po różnych hurtowniach, to się za głowę łapałam i zastanawiałam, kto tyle płaci za materiały, które ulegają utylizacji po jednym użyciu. Aż do momentu, aż właśnie znajomy pokazał mi ten sklep i teraz od zawsze tam kupuję takie produkty. Ale ofertę mają dużo szerszą, musiałbyś kolego sam przejrzeć, bo ja jeszcze nie wsystko ogarnęłam Smile
01-11-2017, 02:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2017 09:18 PM przez patiotv.)
Również znam ten sklep dobrze, bo też kupowałem u nich różne materialy. Tam rzeczywiście można kupić najwyższej klasy sprzęt medyczny, jak i materiały jednorazowe. U nas często wykorzystuje się podkłady wielorazowe – ABA MEDICA S.A. spzredaje je nam w bardzo korzystnej cenie. Naszym pacjentom oferujemy również zestawy skarpetek zdrowotnych, takich wiecie, przeciw żylakom i co dają ukojenie jak ma się wrażenie ciężkich nóg. Można je znaleźć pod adresem abamedica24.pl/90-skarpetki-zdrowotne . A w pozostałych zakładkach znajdziesz wszystko inne, co Ci się może przydać.
01-11-2017, 04:09 PM
Wszystko fajnie, tylko jeszcze pytanie, czy mają jakieś balkoniki, czy coś w ten deseń, bo to też jest bardzo ważne, by w naszym ośrodku było. Poza tym teraz sobie przypomniałem, że mamy głównie zwykłe materace na łóżkach, a przecież potrzebne są jeszcze jakieś materace przeciw odleżynom. Nie wiem, czy tam to wszystko dostanę też?
01-11-2017, 04:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2017 09:18 PM przez patiotv.)
Jeśli chodzi o walkę z odleżynami, to proszę bardzo - abamedica24.pl/34-profilaktyka-przeciwodlezynowa , tu masz materace, poduszki, wszystko, co przyda się w zapobieganiu temu paskudztwu. Co do zaś balkoników, to również je mają, bardzo solidne w i bardzo przystępnych cenach. A dostaniesz je tu abamedica24.pl/49-chodziki-balkoniki . Także większość (jeśli nie wszystko), czego potrzebujesz, dostaniesz własnie w tym sklepie bez najmniejszego problemu.
01-11-2017, 05:08 PM
O super, dzięki Wam wszystkim bardzo za pomoc!
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS