Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Potrzebne szkolenie z wystąpień publicznych, pilne!

01-27-2017, 10:19 AM
Nasz przedstawiciel będzie zabierał głos na ważnej konferencji branżowej. To dość prestiżowa sprawa i chcemy się jak najlepiej zaprezentować. Niestety najlepszy w tym temacie człowiek w zespole i tak jest obiektywnie kiepski więc chcemy go podciągnąć jakimś szkoleniem. Jak znacie takowe to dzielcie się byle szybko Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-27-2017, 12:56 PM
Haha, skąd ja znam te bolączki... Niestety występy przed ludźmi mnie paraliżują nawet jak audytorium jest niewielkie. Może takie zajęcia ze specjalistą by pomogły Smile
01-27-2017, 02:46 PM
Ja byłem raz na takim szkoleniu, firma Perspecta bardzo dobrze się wywiązała. Naprawdę poznałem kilka ciekawych trików dzięki którym już nie mam kamienia w gardle, umiem zapanować nad nerwami. Dużo mi to pomogło.
01-27-2017, 05:13 PM
Mogę powiedzieć że też znam tę firmę i korzystałam z usług z tej strony http://perspecta.pl/szkolenia/wystapieni...ezentacja/. Uważam że jak komuś nie idą zupełnie wystąpienia publiczne szkolenie tego rodzaju może kompletnie zmienić sytuację. Grunt żeby zrobić jakiś krok w tym kierunku, taki rzeczywisty.
01-27-2017, 06:03 PM
Osobiście nigdy nie miałem kłopotów żeby występować jak były jakieś prezentacje w firmie itp. Ale już w szkole lubiłem się popisywać więc pewnie coś mi zostało Smile Natomiast super że takie szkolenia są.
01-27-2017, 06:15 PM
Mi by się to na pewno przydało bo jak mam wyjść przed ludzi coś powiedzieć to za wesoło nie jest... Generalnie wiele tu zależy od predyspozycji.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS