Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poszukuję firmy. Pilne. Gromadzenie ścieków

10-19-2016, 01:30 AM
Witam. Chcę dowiedzieć się czegoś więcej o usuwaniu ścieków z gospodarstwa domowego. Szukam też firmy która może zaoferować mi coś ciekawego. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-19-2016, 02:08 AM
Najlepsze do tego celu będzie wykorzystanie szamba betonowego. Weź pod uwagę koniecznie materiał, z jakiego został wykonany no i grubość ścianek. Oraz zwróć uwagę na to, jak zabezpieczona jest pokrywa, żeby szambo nie wybijało.
10-19-2016, 03:49 AM
Ja zamawiałem szambo betonowe do Ostrowca Świętokrzyskiego. Mogę dać namiar na firmę, bo byłem serio zadowolony z ich usługi. Mają bardzo dobre, wysokojakościowe tworzywo. Mogę ich spokojnie polecić.
10-19-2016, 06:48 AM
Interesują mnie najbardziej firmy z przystępnymi cenami szamb. Oczywiście też zależy mi na doskonałej jakości tworzywa, ale najlepiej by było znaleźć jakiś kompromis pomiędzy tymi dwoma aspektami. Budowa domu i tak nam pochłonęła bardzo dużą ilość pieniędzy… ;(
10-19-2016, 09:06 AM
Może spróbuj w takim razie z firmą Fabeton Katowice Częstochowa czy Wrocław organizują przewóz na terenie całego kraju. Podobno mają wyroby bardzo dobrej jakości więc myślę, że warto się zainteresować.
10-19-2016, 11:40 AM
Hmmmm… Brzmi dobrze. A jak z cenami?
10-19-2016, 01:56 PM
Spoko od 1000 zł w górę. Zależy od pojemności. Ale to wbrew pozorom wcale nie jest tak dużo za betonowe szambo. Jeszcze tak dobrej jakości.
10-19-2016, 04:25 PM
Świetnie, to w takim razie skontaktuję się z nimi. Z tego, co widzę, to moje województwo też obsługują, jak dobrze Wink Dzięki wielkie za namiar! Zadzwonię i dam znac na forum co z tego wynikło, żeby było na przyszłość dla innych. Tongue
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS