Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poszukiwane dobre serum rozświetlające. Czy ktoś jakieś zna?

03-10-2017, 01:32 PM
Dzień dobry. Jak zapewne wiecie, nasze szarobure, zanieczyszczone powietrze nie działa zbyt korzystnie na naszą cerę. Najlepszym tego przykładem jestem ja sama, bo wyglądem przypominam trochę zombie. Dlatego błagam, pomóżcie, polećcie jakieś serum rozświetlające, które tchnie w moją skórę życie!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-10-2017, 03:01 PM
Hahah. Skoro tak piszesz, to może zgłoś się do jakiegoś filmu, rolę masz jak w banku. Big Grin
03-10-2017, 03:51 PM
Baaaardzo śmieszne. Ale gwarantuję Ci, że gdybyś mnie zobaczył, uciekałbyś w popłochu.
03-10-2017, 05:36 PM
Oj, już nie przesadzaj. Na pewno nie jest tak źle. A nawet jeśli, to co faceci mogą o tym wiedzieć. A jeśli chodzi o serum rozświetlające, to mam dla Ciebie świetną propozycję. Proszę bardzo: https://www.floslek.pl/10,katalog_lab_po...ajace.html. Pasuje do każdego rodzaju cery, niezależnie od wieku. Toteż myślę, że możesz kupować w ciemno. Smile
03-10-2017, 05:59 PM
Cześć! W sumie to miałam trochę inną propozycję (styl wypowiedzi wskazywałby na młodą osobę), ale też gorąco polecam floslek.pl, zwłaszcza że to serum rozświetlające jest naprawdę skuteczne i bardzo uniwersalne. A jeśli jakość powietrza się nie poprawi, to pewnie sama będę musiała sobie takie sprawić...
03-10-2017, 07:40 PM
Bądźmy dobrej myśli! Ten specyfik wydaje mi się całkiem interesujący i zdecydowanie mam zamiar sobie na niego pozwolić, tym bardziej że skład wygląda bardzo profesjonalnie, no i jest w nim kwas hialuronowy. Bardzo Wam, Drogie Panie, dziękuję. Panu też, choć ta próba poprawy mojego humoru nie była najwyższych lotów. Wink
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS