Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pilarka do rozkroju – proszę podpowiedzieć gdzie kupić

03-15-2017, 01:11 PM
Witam. Chciałbym sobie kupić pilarkę do rozkroju. Ruszam ze swoją usługą stolarską i chciałbym sobie kupić taką pilarkę. Bardzo by mi się przydała, jednak nie mam czasu jeździć po sklepach i szukać. Pomyślałem, że napiszę na itnernecie i ktoś z was mi coś dobrego może poleci? Będę wdzięczny za pomoc. Z góry bardzo dziękuję i serdecznie dzięki i pozdrowionka
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-15-2017, 03:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2017 11:35 PM przez patiotv.)
cóż, u nas w firmie korzystamy z naprawdę świetnej pilarki do rozkroju i praca z nią jest naprawdę bardzo przyjemna. Nie mieliśmy nigdy z nią żadnych problemów i jednak jest to sprzęt na długie lata. Kupiliśmy ja na stronie internetowej: mtm-maszyny.pl/pl/177-pily-panelowe i napiszę szczerze, żę naprawdę to była prześwietna opcja. Jesteśmy bardzo zadowoleni, śmiało też możesz kupić sprzęt od nich, będziesz zadowolony.
03-15-2017, 04:14 PM
Extra ta stronka.. mają każdy jeden ważniejszy sprzęt do stolarki i nie tylko.. wiem gdzie zawinesteujemy nasze pieniądze firmowe
03-15-2017, 04:51 PM
Ja też jestem pozyhtywnie zaskoczony ofertą tej stronki. Bardzo dobre piły mają panelowe i nie tylko jak tak przeglądam.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS