Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Penilarge, penis xl czy ekstra size ?

05-20-2016, 11:20 AM
Witam stoje aktualnie przed wyborem. chce kupic sobie jakies tabsy na powiekszenie pracia. poczytalem troche w internecie, sprawdzilem opinie no i swoj wybor zawezilem do trzech specyfikow ktore widzicie w nazwie tematu. prosilbym tylko o rade ktory wybrac. pozdrawiam serdecznie koledzy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-20-2016, 02:02 PM
na podstawie opinii o środku Penilarge ja bym sie na niego zdecydowal. to jest srodek o ktorym najwiecej slychac w mediach, mozna znalezc najwiecej opini czyli najwiecej ludzi musi go stosowac. prosta logika. musi dzialac.
05-20-2016, 03:09 PM
Moim zdaniem to że jest najpopularniejszy wcale nie znaczy że jest najlepszy. Ja bym powiedział że najlepszy jest ten od firmy Penis XL bo u mnie mial najlepsze efekty. Teraz to naprawde mam zabójczego penisa. Moja dziewczyna jest zachwycona, ja też nie narzekam. Pozdrawiam i wybierz dobrze!
05-20-2016, 05:03 PM
a co z tabletkami producenta XtraSize ? dlaaczego o nich nikt nie pisze? przeciez one maja najwieksze wyniki skutecznosci. widzialem normalnie tabele gdzie efekty powiekszenia wlasciwe dla wszstkich tych srodkow sa rozpisane i extra size mial najlepszy wynik
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS