Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Półbuty męskie.. gdzie kupić?

01-19-2017, 03:09 PM
Cześć. Niedługo mam wesele kumpla i chce kupić sobie jakieś ładne eleganckie półbuty. W sumie nie mam jednego określoinego typu butów i chętnie zerkne na jakies wasze rekomendacje. Może ktoś z Was będzie w stanie mi coś dobrego doradzić? Zależy mi na pewno na półbutach w dobrej jakości, bo jednak nie lubię kupować coś, co za jakiś czas będzie już do wyrzucenia. Także liczę na rekomednacje naprawdę dobrych butów z Waszej strony Wink pozdrawiam serdecznie i zapraszam do dyhskusji!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-19-2017, 03:27 PM
Ja ze swojej strony mogę polecić bardzo dobre buty męskie z tej stronki internetowej: https://awangardashoes.pl/produkty/meskie,2,13333 Wink bo jednak od dłuższej pory jak mam zamawiać jakieś buty to właśnie od nich i cóż, bardzo polecam. Nie dość, że są bardzo wygodne, to eleganckie i z całą pewnością możesz je ubrać na wesele itp. także jak coś to naprawdę bardzo polecam Big Grin
01-19-2017, 05:54 PM
Znam bardzo dobrze Awangarda Shoes i mogę potwierdzić opinię kolegi wyżej. Buty są znakomite. Oryginalne, wykonane w najwyżej jakości i jak mam sobie sprawić jakieś lepsze buty to zamawiam właśnie od nich. Masz gwarancję jakości, że przyjdą na czas no i najważniejsze, że nie są to ani podróbki ani półprodukt.. także nie zastanawiaj się i zamawiaj od nich. Nie będziesz żałował, bo lepiej zainwestować w dobre buty.
01-19-2017, 07:47 PM
Serio ta stornka jest taka dobra..? nie słyszałem o niej wcześniej ale jak tak przeglądam to faktycznie mają buty od najlepszych producentów i faktycznie chyba się nimi zainteresuje.. w końcu mężczyzna też powinien przykuwać sporo uwagi do swojego ubioru, a nie od dziś wiadomo, że buty to wizytówka całego wizerunku
01-19-2017, 09:30 PM
Temat mi spadł z nieba normalnie bo też chcę kupić sobie półbuty na wesele i całkowicie skorzystam z Waszej rekomendacji i zrobię tam też zkaupy. W końcu jak tak chwalicie to coś musi być w tym sklepie.. a mam całkowicie zamiar pójść w jakość i wybiorę jakieś drogie, świetne buty!
01-19-2017, 09:49 PM
No to już wiem gdzie kupię buty dla siebie Wink
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS