Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ochrona przed słońcem!

07-29-2016, 11:37 AM
Ochrona przed słońcem!
Witam wszystkich. Byłem ostatnio u okulisty i ten mi zalecił, żebym przez pewien czas unikał słońca. Problem w tym, że u nas w domu jest ciągle mega jasno i teraz muszę zainwestować w jakieś nie wiem, rolety albo coś tego typu. Czy ktoś zna jakiś sklep, w którym mógłbym zamówić takie? Najlepiej żeby to był sklep internetowy. Z góry dziękuję i pozdrawiam!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-29-2016, 12:53 PM
Ochrona przed słońcem!
Ja jakiś czas temu zamawiałem markizy roletix w Warszawie i mogę polecić ten sklep. Świetnie zaopatrzony i bardzo wiele różnych odmian rolet itp. Bardzo przyzwoite ceny również. Jak chcesz to możesz się z nimi dogadać, podać rozmiary i zamówić co tam sobie zechcesz. Szybkiego powrotu do zdrowia i mam nadzieję, że udało mi Ci się trochę pomóc Wink
07-29-2016, 02:30 PM
Ochrona przed słońcem!
A może zamówisz sobie plisy okienne z Warszawy? Jak dla mnie to one właśnie najlepiej osłaniają przed słońcem i jak faktyznie masz jakieś schorzenie teraz, że powinieneś unikać słońca itp. to śmiało sobie takie wstaw do domu. Ale szczerze mówiąc to chyba najlepiej się słuchaj lekarza i może on Ci coś doradzi czy coś.
07-29-2016, 04:54 PM
Ochrona przed słońcem!
Ja z kolei uwielbiam jak mam dostatecznie słonecznie w domu. Jednak mamy lato no i wiadomo, że większość chce trochę skorzystać ze słońca.. ale jak tobie zalecił lekarz unikanie słońca to naprawdę jak dla mnie duża szkoda. Kup sobie tak jak Ci polecali, jakieś rolety albo plisy i wytrwaj Tongue
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS