Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Oświetlenie w mieszkaniu

07-09-2018, 05:37 PM
Oświetlenie w mieszkaniu
Siemka! Ostatnimi czasy kupiłam sobie małą kawalerkę. Wszystko tutaj muszę urządzić od początku. Już kupiłam meble. Na ten moment muszę wybrać oświetlenie. Od zawsze podobały mi się dekoracyjne lampy wiszące do salonu. Więc takiej szukam. Uznałam, że napiszę tu. Może ktoś niedawno brał lampy i coś mi poradzi. Powiedzcie jakie wziąć najodpowiedniejsze lampy do mieszkania?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2018, 07:33 PM
Oświetlenie w mieszkaniu
Powstało mnóstwo sposobów na założenie ładnego oświetlenia do chałupy. Wiele ludzi kusi się na różnorodne połączenia. Super rzeczą są klasyczne lampy podłogowe stojące. Tego typu lampę dałem do swojego pokoju gościnnego. Muszę stwierdzić, że to doskonałe rozwiązanie jak pragniemy światła, a lampa sufitowa daje za dużo blasku. Oprócz tego ostatnio miałem remont toalety i skusiłem się na oświetlenie LED sufitowe. Początkowo myślałem o lampach sufitowych, jednak mój kolega zaproponował mi tego typu rozwiązanie. Super, że go posłuchałem, gdyż z takim pomysłem o wiele lepiej się funkcjonuje, a na dodatek takie oświetlenie w wc jest wygodniejsze. Smile
07-09-2018, 09:47 PM
Oświetlenie w mieszkaniu
Teraz wiele osób kusi się na innowacyjne połączenia. Ogarniam to z własnego doświadczenia. Ostatnio chciałam zrobić takie połączenie. Od zawsze ciekawiły mnie nietuzinkowe lampy. Więc uznałam, że zestawię tradycyjną lampę vintage z współczesnym wnętrzem mojej chałupy. A na dodatek bardzo spodobały mi się lampy loftowe. Uznałam, że coś tego stylu mógłbym dać do biura. Z pewnością będzie to ładna ozdoba. Być może w przyszłości jeszcze zmienię oświetlenie w całym mieszkaniu, jednak teraz niech zostanie po staremu. Tongue
07-09-2018, 11:58 PM
Oświetlenie w mieszkaniu
Fajna pogawędka. W sam raz dla mnie, bo robię remont mieszkania. Powiem, że od pewnego czasu fascynują mnie lampy pokojowe stojące. Znalazłem fajną stronę online, na której oferują bardzo wysokiej jakości lampy. W weekend ją dokładnie zobaczę, bo chciałbym już zamówić lampy do sypialni i korytarza.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS