Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Oświetlenie w małym mieszkaniu

08-03-2016, 08:26 AM
Cześć szukam pomysłów na ciekawe dekoracje do mieszkania. Głównie zależy mi na tym, abyście podpowiedzieli coś w zakresie oświetlenia i dekoracji podłóg. Ja mam za mało czasu by nad takim czymś się zastanawiać, jadę z remontem podłóg. Liczę na was. Pozdro.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-03-2016, 10:33 AM
Witaj. Oświetlenie to wiele ciekawych propozycji na lampy. Przykładowo efektownie w dziale oświetleniowym w marketach i sklepach tego typu prezentują się lampy do jadalni zwłaszcza te wiszące nisko. Wydaje mi się, że takie coś każdy dopasowuje do swojego domu sam. Znajdz wolną chwilę i popatrz trochę w sieci na pewno znajdziesz coś dopasowanego do twojego domu.
08-03-2016, 12:28 PM
Cześć. Z tego, co moja żonka oszalała ostatnio, gdy my wymienialiśmy lampy to najbardziej utkwił mi jej szał na nowoczesne kinkiety. Zainstalowaliśmy je w kuchni, na korytarzu, w salonie, ale także w sypialni. Jedynie gdzie ich nie ma to łazienka Big Grin. Są rzeczywiście ładne, ale do każdego mieszkania może pasować zupełnie co innego.
08-03-2016, 01:07 PM
To racja, każde mieszkanie jest inne i zupełnie co innego może tu pasować i być dekoracją. Ja bym poleciła jakieś oprawy halogenowe do kuchni, łazienki i na korytarz. W sypialni skoncentrowałabym się na eleganckich bocznych lampkach stolikowych i plafonie, zaś w salonie być może podłogowe i główne w postaci żyrandola.
08-03-2016, 03:56 PM
Zgadzam się w zupełności, tutaj każdy musi sam, indywidualność jest wskazana. Polecam zajrzeć sobie do tego sklepu mariner-lampy.pl na pewno ci się rozjaśni. I to nie tylko w domu. Pozdrawiam.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS