Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nowe letnie opony potrzebne na zaraz.

04-21-2016, 08:22 AM
Cześć. Słuchajcie, będzie mi potrzebny nowy zestaw opon letnich. Najbliższy sezon jeszcze przejeżdżę, ale potem muszę się zaopatrzyć w nowe, zresztą zimówki niedługo tez mi wysiądą. Jak wy to załatwiacie, kupujecie używki czy zawsze stawiacie na nowe? I dlaczego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-21-2016, 08:56 AM
Muszę powiedzieć, że niekiedy rozumiem tych, którzy kupują używae bo np nie mają środków. Jesli do tego sami o auto jakoś specjalnie niedbają to nie dziwota, że szkoda im kasy na nowe i niewyjeżdżone. Ja nigdy tego ie robię, bo traktuję swój samochód jak swoje dziecko, dlatego akurat muszę miec wszystko nowe. I wcale nie trzeba wydawac majątku, żeby to osiągnąć, tylko trzeba wiedzieć gdzi eszukac. Ja akurat znalazłem tu sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-Vredestein-letnie. Było to nieco niestandardowe rozwiązanie ale też o to mi chodziło.
04-21-2016, 11:31 AM
Ciekawe, ciekawe. No właśnie brat mojej żony kupuje używane, ale on akurat często zmienia, muszę tez powiedzieć, że o samochód dba tylko akurat do opon nie przywiązuje jakiejś wielkiej wagi. Może to błąd ale się nie odzywam bo nie moje auto.
04-21-2016, 12:34 PM
Jesli chodzi o zimówki to jednak zawsze kupuję nowe. Nie ma zmiłuj, bieżnik musi być całkowicie nowy, żebym wiedział na czym jeżdżę. Akurat mieszkam w takim miejscu, gdzie nawet jak w Polsce nie pada to my jesteśy zasypani i opony zimowe obowiązkowo regularnie wymieniam na nowe właśnie tu: sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-Bridgestone-zimowe. To po prostu dla mnie kwestia bezpieczeńswa, a z tym się nie dyskutuje.
04-21-2016, 02:47 PM
No tak rozumiem. Skoro polecacie to miejsce to ja też się tam „wybiorę” któregoś wieczoru i zajrzę co mają. Na szczescie nie spieszy mi się jakoś specjalnie to nie mam ciśnienia tylko dobrze by było je mieć w garażu.
04-21-2016, 04:32 PM
Pozwólcie, że się dołączę do dyskusji, czy na tej samej stronie można znaleźć opony do różnych pojazdów przemysłowych? Jesteśmy w potrzebie i nie ukrywam, że zależy nam na obniżeniu kosztów przy zachowaniu jakości i statusu nowości.
04-21-2016, 06:34 PM
Tak, można tam kupić również przemysłówki, tu masz przykład: sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-przemyslowe-Firestone. Z tego co wiem to jest to dość popularny zakup w tym sklepie.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS