Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nowa firma z imprezami firmowymipotrzebna

07-14-2016, 02:32 PM
Dzień dobry. Jestem właścicielem jednej z dość dużych firm. Co roku organizujemy dla naszych pracowników taką imprezę zapoznawczą, wieczorek, czasami też jakiś wyjazd. Niestety, organizator, który do tej pory się zajmował robieniem tych naszych imprez, zaprzestał swojej działalności i teraz zostaliśmy z niczym. Szukamy jakiegoś subsytutu i mamy w sumie nadzieję , że uda się znaleść coś o wiele lepszego. Dacie radę coś takiego polecić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-14-2016, 03:17 PM
Pewnie, że damy radę. Obecnie organizacja imprez to taka gałąź, która zaczęłą ostatnio bardzo kwitnąć. I tak mi się wydaje, że coraz łatwiej jest znaleźć firmę, która się tym zajmuje. No i przy okazji też warto wspomnieć, że same firmy też się rozwijają i coraz lepsze te imprezy organizują.
07-14-2016, 04:58 PM
A coś konkretnego mógłbyś mi polecić? Bo nie chcę tak w ciemno niczego brać.
07-14-2016, 05:34 PM
Mogę Ci polecić openmindteam.pl to jest taka firma, która się wybija ostatnio na rynku i bardzo ciekawe imprezy robi, eventy, wyjazdy i takie tam.
07-14-2016, 08:18 PM
A coś więcej może?
07-14-2016, 10:58 PM
A co ja będę za dużo gadać. Po prostu wejdź na ich na stronę openmindteam.pl/o_nas tu masz na dodatek informacje o samej tej firmie, więc się wszystkie tam dowiesz. Stronę mają całkiem fajnie zrobioną, więc spokojnie Smile
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS