Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Najlepsze rolety

03-22-2016, 11:34 AM
Najlepsze rolety
Byłam ostatnio u znajomych poszukać nieco inspiracji do wykończenia mojego domu. Nie ukrywam, że bardzo podoba mi się styl nowoczesny, który jest obecny w wielu domach. O ile w większości przypadków rozwiązania były znane już mi wcześniej, o tyle na oknach znajomi mają fajne żaluzje i rolety firmy Sundeco. Co o nich myślicie, warto się na nie skusić.?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-22-2016, 01:15 PM
Najlepsze rolety
Wybór tej firmy przez twoich znajomych świadczy głównie o tym, że mają niezły gust i wiedzą co jest najlepsze na rynku. Najlepsze wyposażenie okien w Poznaniu to wymiarowe rolety Sundeco, o których słyszała większość Wielkopolan. Mają bardzo dużą gamę kolorów i rodzajów. Sam wymiar oczywiście jest zdejmowany przed produkcją.
03-22-2016, 02:35 PM
Najlepsze rolety
Kurczę od lat marzę o tym, żeby zaprojektować swój dom od podstaw, ale zawsze brakuje funduszy. Chyba w końcu zdecyduje się na jakiś kredyt, bo ludzie mają takie fajne domy, w których aż chce się mieszkać.
03-22-2016, 04:59 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-29-2016 08:58 PM przez patiotv.)
Najlepsze rolety
Jeśli chcesz poczytać trochę o żaluzjach z tej firmy to zapraszam na oficjalną stronę, gdzie masz podanych mnóstwo informacji.
03-22-2016, 07:49 PM
Najlepsze rolety
Jeśli pytasz czy warto się skusić to odpowiadam, że warto. Dobrze skrojone i dobrze wyglądające, tak w skrócie to wszystko wygląda. Na pewno nie decyduj się na rolety z hipermarketu, bo tam jak zwykle coś nie będzie pasowało. Miałem już z takim i do czynienia i zawsze kosztowało mnie to sporo nerwów.
03-22-2016, 08:09 PM
Najlepsze rolety
Jeśli mowa o roletach wewnętrznych w Poznaniu to tylko tutaj. Z resztą to nie tylko ten asortyment, ale zdecydowanie więcej produktów, które ułatwiają życie. To nowoczesne wyroby, które skutecznie zastępują odchodzące do lamusa zasłony.
03-22-2016, 08:27 PM
Najlepsze rolety
Zasłony tak w ogóle to służą obecnie tylko i wyłącznie do dekoracji. Ja już się ich dawno pozbyłem, bo wyglądają fatalnie w nowoczesnych wnętrzach.
03-22-2016, 09:29 PM
Najlepsze rolety
Ja zasłony jeszcze mam, ale w sumie to sama nie wiem po co je trzymam. Chyba z sentymentu, bo na pewno ich już nigdzie nie zawieszę.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS