Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Na czym polega linkowanie stron internetowych?

10-28-2019, 05:18 AM
Witam Smile otwieram mały biznes i chcialabym, aby moja strona internetowa znalazła się w czołowce. Bo chce mieć jak najwięcej klientów. Powiecie mi na czym polega linkowanie stron internetowych i kto mi może w tym pomóc?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-28-2019, 08:07 AM
no wiesz link to jest jakiś odnośnik do strony, a linkowanie to chyba zdobywanie linków, ale nie jestem pewna Smile
10-28-2019, 09:59 AM
W skrócie można tak powiedziec. Linkowanie stron internetowych to obok optymalizacji strony bardzo skuteczny sposób na budowanie wysokiej pozycji witryny w wyszukiwarce internetowej. Kampania polega na zdbywaniu linków czyli tzw. link building, zdobyte linki prowadzą to do danej strony. Przy linkowaniu warto dbac nie tylko o ilość, ale i jakośc stron, na których zamieszcza się linki.
10-28-2019, 11:54 AM
Niekiedy zamieszczenie jednego linku na jednej wartosciowej domenie może przyniesc więcej korzysci niż wiele linków na stronach o niskiej wartosci. Ważne tez aby linkować nie tylko do strony głównej ale tez do podstron swojego serwisu.
10-28-2019, 02:34 PM
A z jakich źródeł można pozyskiwac linki? Ktos cos podpowie?
10-28-2019, 04:56 PM
Jesli chodzi o linki zewnętrzne to na można je pozyskiwac z katalogów, blogów, for internetowych, mediów społecznosciowch, jak facebook, twitter czy instagram.
10-28-2019, 05:26 PM
akto może mi choć w przybliżeniu wycenić usługe pozycjonowania?
10-28-2019, 06:54 PM
Jeśli chcesz wiedziec, kto może wycenić pozycjonowanie stron www, to powinnas wejść na http://wycenpozycjonowanie.pl/ i wypełnic zamieszczony tam formularz wyceny. Tam tez poczytasz, co wpływa na cenę pozycjonowania. Najwazniejszy jest rodzaj fraz i oczekiwany rezultat. Wpływ na cene ma tez tematyka i branża której pozycjonowana strona dotyczy. Także konkurencyjnośc w branży ma duże znaczenie dla ceny.
10-28-2019, 07:37 PM
Nie ma stałej stawki za pozycjonowanie stron internetowych. Bo zdobycie wysokiej pozycji w wyszukiwarce dla jednej firmy może być o wiele prostrze, bo np. w danej branzy jest mała konkurencja. W branzy zas, gdzie panuje duża konkurencja na pewno będzie wymagac do więcej czasu i poniesienia większych nakładów finansowych.
10-28-2019, 08:19 PM
Wielkie dzieki za wszystko. Już wypełniłam formularz wyceny i wysłałam. Właśnie czekam na odpowiedź. Do usłyszenia!
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS