Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Na co przeznaczyć dotację na firmę?

08-23-2016, 09:57 AM
Witam wszystkich. Potrzebuję pomysłów na rozdysponowanie pozostałych środków z dotacji unijnej którą dostalam na rozpoczecie swojej dzialanosci w branzy finansowej. Dostałam wiecej niż początkowo wnioskowałam wiec udało mi sie zakupić wszystko do biura no i sporo zostało. Żeby wyjśc na czysto muszę wydać wszystkie środki i przedstawić rachunki i faktury wiec jest to niezwykle ważne. Pozdrawiam i z góry dziekuje za pomoc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-23-2016, 11:38 AM
Co za bezsens z tymi dotacjami...
08-23-2016, 01:47 PM
Hej, moze kup różne akcesoria biurowe i trzymaj je w zapasach. Takie rzeczy jak papier, teczki, długopisy zawsze przecież mogą się przydać, a nie mają jakiegoś terminu przydatności. Do głowy przyszedł mi jeszcze pomysł żeby kupić artykuły szkolne dla dzieci jeśli takowe masz. Z osobistych doświadczen wiem ile kasy idzie na długopisy, ołówki, zeszyty i pozostałe rzeczy dla dzieci. Mam nadzieje że pomogłem, pozdrawiam i powodzenia w biznesie!
08-23-2016, 02:25 PM
Z tymi artykułami szkolnymi to bardzo dobry pomysł, na pewno tak zrobię. Proszę o kolejne propozycje.
08-23-2016, 05:09 PM
To ile ci jeszcze zostało kasy do wydania Tongue? Z tego co widzę u siebie w biurzenajlepiej byłoby zrobić duży zapas tonerów do drukarki laserowej bo wyczerpują się w tempie ekspresowym. Może warto też kupić coś dla pracowników, jakieś małe podarunki jak dobre długopisy, albo coś w tym stylu, pzdr.
08-23-2016, 07:11 PM
Polecam kupić dużo grubych skoroszytów które na pewno kiedyś się przydadzą Tobie albo pracownikom. Wyobrażam sobie przez co przechodzisz bo na rozliczenie się ze środków masz określony czas a wcale nie tak łatwo kupic coś na zapas co można bez problemu przechowywać. Pozdrawiam gorąco.
08-23-2016, 09:31 PM
No łatwo nie jest ale fajnie że dostałam jakieś peinaidze i mogę w ogóle zacząć robić coś na własny rachunek. Wszystkie porady jakie tu przeczytałam bardzo mi pomagają bo już prawie domknęłam wydatki. Szczególnie jest to trudne bo uczono mnie oszczednosci, wiec nie koniecznie dobrze radze sobie w odwrotnej sytuacji. Jeszcze raz serdecznie dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam, buziaki!
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS