Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mały zasilacz led 15w w hermetycznej obudowie. Jakiej firmy produkt najlepiej wybrać?

02-09-2018, 12:39 PM
Mały zasilacz led 15w w hermetycznej obudowie. Jakiej firmy produkt najlepiej wybrać?
Poszukuje takiego małego zasilacza do ledów o mocy 15w w hermetycznej obudowie do stosowania zewnętrznego. Macie jakieś konkretne firmy które robią dobre zasilacze. Fajnie jak by cena nie była wygórowana Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2018, 01:32 PM
A co dla ciebie znaczy tani? W sensie na allegro możesz kupić taki za 25-30 zł tylko szczerze wątpię w to jaki on jest hermetyczny. Jeżeli chcesz coś porządnego to szukaj zasilaczy firmy lumenmax. Czytałam o nich sporo dobrych opinii Smile
02-09-2018, 04:24 PM
Właśnie miałem o tej firmie pisać Tongue Na stronie https://www.ultra-elektro.pl/zasilacze-i...enmax.html znajdziesz bardzo dobrej jakości zasilacz led 15w właśnie tej firmy co koleżanka wyżej mówi Wink Na innych stronach nie widziałem tej firmy Smile
02-09-2018, 04:45 PM
Gdzieś na forum ostatnio pisali o tej firmie. Podobno mają bardzo trwałe żarówki ledowe. O zasilaczach nic nie mówili ale domyślam się że pewnie dużo jakością nie odbiegają od innych.
02-09-2018, 05:47 PM
Sprawdzał ktoś z was jak ta hermetyczna obudowa zachowuje się przy kontakcie z wodą? Zastanawia mnie czy wytrzyma ona zalanie. Przydało by mi się coś takiego Wink
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS