Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lubicie pizzę?

07-28-2016, 12:38 PM
Lubicie pizzę?
Cześć wszystkim! Piszę tu po to, by nieco podnieść się na duchu. Moja dziewczyna czyni mi awantury, że za dużo jem niezdrowego żarcia. Czy pizza jest niezdrowa? Przecież zależy, jakie dodatki się dobierze. Ja luibię na przykład pizzę cztery sery. Albo ze szpinakiem. Żadnej kiełbasy czy tłustego boczku. Czy wy lubicie jeść pizzę? Jaka jest Wasza ulubiona? Pozdrawiam, Maciek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-28-2016, 01:39 PM
Lubicie pizzę?
Pizza to życie! Jak spotykam się z kumplami przy piwie, to najczęściej właśnie zamawiamy przynajmniej trzy pepperoni.
07-28-2016, 03:34 PM
Lubicie pizzę?
Ja ostatnio dałem dziewczynie wybrać miejscówkę, gdzie pójdziemy zjeść i szczerze się zdziwiłem. Nie znałem tej pizzerii. Od tamtej pory odwiedzamy ją naprawdę często. Pizza z kurczakiem i serem fetą to przyrzekam, najlepsza pizza w całej stolicy Wielkopolski! A uwierz mi, wiele pizzerii mam na koncie. Nigdzie nie jadłem lepiej niż tu.
07-28-2016, 05:20 PM
Lubicie pizzę?
Też mieszkam w Poznaniu! Może rzucisz adresem? Mam nadzieję mają dobrą pepperoni. Nie lubię rezygnować ze swoich przyzwyczajeń. Moi koledzy raczej też woleliby zostać przy ulubionej pizzy.
07-28-2016, 06:56 PM
Lubicie pizzę?
Moja dziewczyna zdradziła mi, że też wcześniej nie jadła w tej restauracji. Gdy zapytałem ją, gdzie wobec tego znalazła, podała mi link: eat-and-drink.pl/gdzie-zjesc-w-poznaniu.html. Niekoniecznie trzeba mieszkać w Poznaniu żeby znaleźć wymarzoną restaurację, strona zawiera zestawienia restauracji z kilku miast w Polsce.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS