Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kwiaty z Warszawy

04-29-2016, 10:35 AM
Kwiaty z Warszawy
Witam wszystkich serdecznie. Słyszałam, że w Warszawie są jedne z piękniejszych kwiatów w Polsce. Czy to prawda? Może polecicie mi jakąś ekskluzywną kwiaciarnię ze stolicy, która faktycznie ma w swoim asortymencie takie piękne kwiaty? Chciałabym je zamówić i potem wysłać w prezencie mojej siostrze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-29-2016, 12:52 PM
Kwiaty z Warszawy
Hmm.. no cóż, Warszawa słynie z wielu rzeczy, kwiaty są tutaj piękne ale czy jedne z piękniejszych w Polsce? Ciężko mi powiedzieć, bo na kwiatach się tak super nie znam. Może jednak w tym temacie padną jakieś ciekawe propozycje to się chętnie doedukuję Wink
04-29-2016, 03:16 PM
Kwiaty z Warszawy
Ja kiedyś dostałam od piękne kwiaty: kwiatomat.pl/dostawa-kwiatow-warszawa pod tym linkiem można znaleźć jedną z lepszych kwiaciarni w Warszawie według mnie, która dostarcza przepiękne kwiaty. Może zamów taki prezent swojej siostrze? Według mnie są cudowne.
04-29-2016, 05:40 PM
Kwiaty z Warszawy
Nie myślałam, że są takie świetne kwiaciarnie wysyłkowe w Warszawie to bardzo miłe zaskoczenie. Myślę, że skorzystam z Twojej rady i zamówię spory bukiet. Cieszę się, że napisałam, bo myślałam, że nic interesującego się jednak nie dowiem, a tu proszę. Gorąco pozdrawiam!
04-29-2016, 06:47 PM
Kwiaty z Warszawy
Cieszę się, że mogłam pomóc! Również pozdrawiam i oby kwiaty się spodobały Wink Ja sama jestem wielką miłośniczką kwiatów i ogrodnictwa. Mam zamiar teraz zadbać o swoją pasję i sprawić sobie piękne kwiaty tej wiosny Wink
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS