Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ktoś mi mocno bruździ w życiu.

06-16-2016, 11:42 AM
Siema. Długo się zastanawiałem czy to zrboić, ale w końcu się zdecydowałem wynając detektywa. Mam wrażenie, że ktoś mi naprawdę chce utrudnić życie i uwierzcie mi, nie wymyśliłem sobie tego. W pracy szef niedawno mnie wezwał i odbył ze mną dziwną rozmowę, jakby uwazał, że ja w pracy kradnę. Poinformował mnie o konsekwencjach, czy aby na pewno pamiętam, że nie wolno wynosić długopisów. Domyślam się, że chodzi o coś więcej niż pisadełka a to był tylko pretekst. Moja dziewczyna jest wobec mnie bardzo nieufna chociaż tak naprawdę nic się u nas nie zmieniło – nie wychodze częściej, nie zostają dłużej w pracy, wychodzimy razem. Chcę się dowiedzieć co się dzieje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-16-2016, 01:38 PM
A ty jesteś pewien, że nie jesteś komuś dłużny pieniądze? Wiesz jak działają firmy z pożyczkami, odbywa się regularny stalking. Jasne, detektyw to nie jest zły pomysł, jeśli kompletnie nie masz pojęcia co się dzieje. Ja kiedyś skorzystałem z jednej firmy: mbdetektywi.pl/. Nie powiem o co chodziło dokładnie, ale powiem, że na pewno bardzo mi pomogli.
06-16-2016, 03:35 PM
Dzięki za ocenę sytuacji. Nie mam żadnych długów, a przynajmniej nic mi o nich nie wiadomo. Nawet za piwo zawsze płacę sam. Ale skąd ja będę wiedział kogo wybrać, i czy ten akurat detektyw się nadaje?
06-16-2016, 04:22 PM
Tak jak ze wszystkimi usługami, do których wynajmujesz ludzi, musisz się dobrze przygotować: mbdetektywi.pl/wybor-dobrego-detektywa/. Musisz wiedziec jakie zadawać pytania, co jest dla ciebie w sprawie najważniejsze i dlaczego postanowiłeś kogoś wynając. Nie jest to standardowy sposób rozwiązywania problemów, ale często jedyny jaki zostaje.
06-16-2016, 05:19 PM
Zgadzam się. Niestety ludzie często sa nieuczciwi i tylko patrzą jak ci zabrać wszystko co masz. Dzieki detektywom ja odzyskałem dług, co znacznie poprawiił omoją sytuację. Po prostu potrzebny był ktoś kto się tym zajmie bardziej stanowczo niż ja.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS