Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Koszt dobrego odkurzacza przemysłowego

06-30-2016, 04:25 AM
Rozważam zakup nowego odkurzacza przemysłowego do zakładu szwalniczego szyjącego obicia mebli bo stary chyba jest już na wykończeniu. Jakich kosztów mogę się z tego tytułu spodziewać i jaką markę polecacie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-30-2016, 05:51 AM
Na początku roku kupowałem odkurzacz przemysłowy tutaj: izi.sklep.pl/odkurzacze-profesjonalne,c42.html . Znajomy polecił mi zajrzeć bo mają niskie ceny i urządzenia porządnej jakości więc się zdecydowałem i jestem bardzo zadowolony. Udało mi się kupić o wiele taniej niż w pozostałych sklepach, a sprzęt robi wrażenie. W porównaniu do starego radzi sobie naprawdę o wiele lepiej, więc polecam każdemu takie zakupy Smile
06-30-2016, 06:20 AM
Hej! Tak sobie myślę o potrzebach szwalni i może bardziej przydałby się porządny odkurzacz z funkcją prania na wypadek gdyby coś z tapicerki uległo zabrudzeniu. Myślę że warto to sobie przemyśleć bo podczas pracy na pewno ludziom zdarza się coś zabrudzić a potem tracą czas na ręczne pranie. Pozdrawiam.
06-30-2016, 09:17 AM
Nie jest to głupi pomysł, rzeczywiście często trzeba coś doprać bo maszyny potrafią paskudnie pobrudzić tapicerki.
06-30-2016, 11:54 AM
Kolega polecił sklep o którym ja również mam bardzo dobre zdanie. Kupiłem tam 6 miesięcy temu automaty szorujące w bardzo dobrych cenach i ciesze się że taką decyzję podjąłem. W zakładzie panuje większa czystość, podłogi są dokładnie myte, a szybkość z jaką to się odbywa nie wstrzymuje prac jak to miało miejsce wcześniej. Urządzenia jakie oferują są niezawodne, sprawdzone i świetnej jakości. Polecam.
06-30-2016, 01:59 PM
No mój kolega który polecił ten sklep też chwalił automaty że są bardzo nowoczesne i dokładnie czyszczą, do tego zużywają o wiele mniej środka i wody niż poprzednie które u niego jeździły.
06-30-2016, 03:49 PM
Bardzo dziękuję wszystkim za wypowiedzi. Fajnie że udało mi się dzięki wam coś znaleźć bo już zdecydowałam i nawet złożyłam zamówienie. Myślałam ze nikt się tym tematem nie zainteresuje, a tu się okazało że tyle konkretnych odpowiedzi, tak szybko Smile. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
06-30-2016, 04:50 PM
Nie ma za co, kłaniam się.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS