Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kosiarki spalinowe czy automatyczne?

08-26-2016, 12:09 PM
Witajcie. Właście zastanawiam się nad tym, jaką kosiarkę wybrać do swojego ogrodu. Jest on dość duży i sporo miejsca zajmuje tam trawnik, który trzeba regularnie kosic. Niedawno wraz z mężem stwierdziliśmy, że warto byłoby kupić nowa kosiarkę, bo stara już jest na wykończeniu. Słyszałam, że niektórzy decydują się do swojego ogrodu kupić kosiarkę automatyczną, która działa trochę jak robot, bo pracuje sama, bez konieczności prowadzenia jej tak jak tradycyjnej kosiarki spalinowej. Nie wiem jednak, czy zdecydowac się na zakup takiego wynalazku, bo nie jestem do niego przekonana. W ogóle róznego rodzaju innowacje technologiczne traktuję z dużą rezerwą. A Wy co o tym myślicie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-26-2016, 01:34 PM
No to witaj w klubie. Ja też nie jestem zbyt wielkim zwolennikiem nowoczesnych wynalazków i musi minąc trochę czasu, żebym się do nich przekonał. Wg mnie nie zawsze wygodniejsze rozwiązanie znaczy lepsze. Co do kosiarek, to używam od lat sprawdzonego modelu kosiarki spalinowej dobrej firmy i nie mam powodów do narzekania.
08-26-2016, 04:14 PM
Jak dla mnie to kosiarka automatyczna Husqvarna to super wybór. Początkowo też podchodziłem do jej zakupu dość sceptycznie, tym bardziej, że to nie jest mały wydatek – koszt automatycznej kosiarki wynosi od kilku do kilkunastu tysięcy zł. Gdy ją już jednak kupiłem, okazało się, ze jest bardzo praktycznym rozwiązaniem – nie dość, że nie trzeba jej prowadzic, bo porusza się samodzielnie po wyznaczonym obszarze, to jeszcze w szybki sposób zapewnia ładny wygląd murawy, przycinając nawet małe źdźbła w precyzyjny sposób.
08-26-2016, 06:19 PM
No to chyba jednak zdecyduję się na ten automatyczny wynalazek. Fajnie byłoby mieć perfekcyjnie przystrzyzony trawnik bez wkładania w to dużego wysiłku. Mój mąz jest zdania, że jakies 6-7 tysięcy złotych możemy przeznaczyc na zakup kosiarki. Liczymy, że taka automatyczna kosiarka posłuży nam przez długie lata, a my sami będziemy mogli odpoczywać lub robic coś innego, gdy urządzenie będzie pracować w naszym ogrodzie.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS