Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Klimatyczna łazienka.

07-20-2016, 01:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-20-2016 10:49 PM przez patiotv.)
Klimatyczna łazienka.
Witam wszystkich foruimowiczów. Ostatnio przechodzę niezłe zmiany w swoim życiu. Zmieniam miejsce zamieszkania, nie tylk jeśli chodzi o współlokatorów (w końcu się ożeniłem), ale także województwo. Chcemy rozpocząć nowe życie i także od nowa urządzić własne mieszkanie. Została nam kwestia oświetlenia. Kupiłem świetne lampy na taras z czujnikiem ruchu w sklepie internetowym tomix.pl/ . Chciałbym wybrać też jakieś oświetlenie łazienkowe, najlepiej też z oferty tego sklepu bo jestem zadowolony z zakupów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-20-2016, 04:41 PM
Klimatyczna łazienka.
Tylko kwestia tego, jakie chcesz te oświetlenie. Stojące, wiszące, ścienne? Chyba, że liczysz na naszą radę ogólnie, także w tej kwestii.
07-20-2016, 07:02 PM
Klimatyczna łazienka.
Tak tak, sam nie wiem jakie oświetlenie jest najlepsze do łazienki a że na stronie jest ogromny wybór, to tym bardziej ciężko mi zdecydować.
07-20-2016, 07:49 PM
Klimatyczna łazienka.
Ja wybrałbym lampy LED nad lustro. W łazience nie spędzasz jakoś ogromnie dużo czasu za jednym razem, dlatego takie delikatne oświetlenie będzie spełniało swoją funkcję, a jednocześnie ładnie wyglądało. No i Twja kobieta podczas kąpieli poczuje się jak w Spa.
07-20-2016, 10:47 PM
Klimatyczna łazienka.
Potwierdzam! Takie lampy przy lustrze bardzo potęgują klimat pomieszczenia. I ciało lepiej wygląda w lekko przygaszonym świetle. Jeśli nie chcesz mieć w swojej łazience typowych halogenów, polecam kinkiet globo, też fajnie wygląda przy lustrze, w okolicy wieszaka z ręcznikami. Ja taki właśnie posiadam.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS