Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kłopoty dojrzałej pani ze zdrowiem

08-18-2016, 07:10 AM
Witajcie Kochani. Jestem nie młodą, ale lubiącą wciąż o siebie dbać kobietą, która ostatno zauważyła, że kondycja zdrowotna nieco podupada. Staram się żywić zdrowo, ale mam problem z cienkimi paznokciami i strasznie mnie kolana bolą. Nie wiem, z czym to mogę się zmagać, może Wy coś podpowiecie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-18-2016, 09:26 AM
Hej! Dobrze, że Pani chce o siebie dbać Smile To najważniejsze nawet będąc bardzo dojrzałym człowiekiem, by po prostu nie osiąść i poddać się czasowi, kiedy tak naprawdę żyjąc i działając wciąż możemy go przeżyć miło. Co do samych paznokci, polecam osobiście jeść więcej warzyw, takich jak rzodkiewka, kapusta i innych, które mają dużą zawartość siarki.To jeden z głównych składników paznokci.
08-18-2016, 11:10 AM
A ja z kolei myślę, że jedzenie warzyw oczywiście jest dobre, ale niekoniecznie przyniesi zamierzone efekty, a przynajmniej długo to zajmie. Z kolei specjalna odżywka, jak ta na stronie: aptekaflora.pl/product/details/pirolam-odzywka-do-paznokci-z-ceramid-11ml.html na pewno pomoże zregenerować pazurki. Sama, choć jestem młodą kobietą, wiem co to znaczy mieć problem z paznokciami. Ten środek pomógł mi błyskawicznie.
08-18-2016, 11:47 AM
Dziękuję Wam za zainteresowanie tematem. I proszę, dziewczyny Smile Nie „paniujmy” sobie, choć mogą nas dzielić naprawdę dekady. Tu wszystkie jesteśmy równe Smile A co z kolei byście poleciły na te kolana?
08-18-2016, 02:11 PM
Witam! Najprawdopdobniej zmagasz się z problemem z regeneracją stawów. Być może nawet tego nie zauważasz, ale też mogą pobolewać Cię łokcie i inne. Wówczas warto się zapoznać z takimi lekami, jak 4Flex. Więcej możesz się dowiedzieć o nim na aptekaflora.pl/product/details/miesnie-stawy-i-kosci/regeneracja-chrzastki-stawowej/4-flex-sport-saszet-30-sasz.html . To jest akurat wersja dla sportowców, ale myślę, że jest też najmocniejsza, dlatego mogłabyś spróbować z tym rodzajem. Ale najlepiej podpytaj lekarza.
08-18-2016, 02:30 PM
Ja myślę też, że będąc w dojrzałym wieku warto wesprzeć nieco swoją florę bakteryjną.
08-18-2016, 02:48 PM
A to ciekawe. Sama ostatnio co nieco czytałam o wpływie tych dobrych bakterii na nasze zdrowie, podobno to aż niewiarygodne, że tak bardzo potrafią wpłynąć nawet na osobowość! Tylko skąd je czerpać?
08-18-2016, 04:01 PM
Tak jak koleżanka pisze Smile Cóż, na dłuższą metę polecam jeść kiszonki, ale na start chyba przydałaby się jakaś bomba probiotykowa, np. 30 kapsułek Dicoflor , przy czym mówię Ci to jako osoba prywatna. Najlepiej skonsultuj to wpierw z lekarzem, czy tak w ogóle można zrobić.
08-18-2016, 05:45 PM
Na pewno się udam do lekarza i zapytam. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie Smile Pozdrawiam serdecznie!
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS