Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakie są opinie o Nike Mercurial Superfly na parkiecie?

06-24-2019, 09:24 AM
Szukam butów, które sprawdziłby się na parkiecie hali sportowej. Słyszałem, że NIke sobie z tym dobrze radzi.. Czy to prawda? A może nie ma aż takiej różnicy między butami na zewnątrz, a wewnątrz?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-24-2019, 11:33 AM
Różnica jest spora, najpierw porównaj sobie same powierzchnie. Na hali jest jednak dość twardo. Potrzebujesz lepszej przyczepności, a sam but musi być trochę bardziej wytrzymały, by szybko nie zdarł się i nie trzeba było kupować nowego…
06-24-2019, 12:18 PM
Z tego co wiem te buty mają dobre opinie Nike Mercurial Superfly ma właśnie świetną przyczepność, a podeszwa tego modelu jest bardzo wytrzymała, nie brudzi i nie rysuje się. Żeby poczuć różnicę najlepiej pobiegać trochę na hali w zwykłych butach, a potem w profesjonalnych halówkach. No i okaże się dlaczego opinie o butach sportowych Nike Mercurial Superfly są takie pozytywne.Wink
06-24-2019, 12:57 PM
a co myślicie o zx flux? Jakie macie opinie, gdzie najlepiej je kupować?
06-24-2019, 01:52 PM
Ja mogę polecić sklep internetowy z tej strony https://ctxsport.com/produkt/buty-adidas-zx-flux-2/, już wiele razy zamawiałem tam buty i zawsze byłem zadowolony. Jest dosyć tanio, a sprzedają stu procentowe oryginały. W ogóle jeśli chodzi o model adidas flux opinie są bardzo pozytywne, podeszwa jest wygodna i świetnie pracuje ze stopą.
06-24-2019, 02:09 PM
Buty do uprawiania sportu wewnątrz hali muszą mieć lepszą, bardziej przyczepną powierzchnię. Jak chcesz wygrywać to zainwestuj w dobre halówki…
06-24-2019, 03:29 PM
dzięki za wszystkie odpowiedzi. Sprawdziłem sobie też ofertę tego sklepu i widzę, że Nike też jest tam dostępny. Może skorzystam i sobie zamówię. A jak u nich jest z rozmiarami? Łatwo dobrać? W razie czego można zwrócić?
06-24-2019, 04:09 PM
Na stronie sklepu masz wszystko opisane.Wink Jest opcja zwrotu, masz na to chyba aż 30 dni. Rozmiar można dobrać bardzo łatwo, wystarczy tylko sprawdzić tabelkę i się zmierzyć. W razie czego kontaktuj się ze sklepem, oni są naprawdę bardzo pomocni dla klientów.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS