Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakich leków na przeziębienie używacie?

11-02-2016, 01:24 PM
u mnie w domu jak kladzie przeziębienie to nas wszystkich po kolei. I w sumie nie wiem czym leczyc ten szpital domowy żeby się szybko pokończyło. czy macie jakies swoje sposoby na przeziębienie? Jakich leków na przeziębienie używacie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-02-2016, 03:03 PM
No u nas w rodzinie to jednak wygrywa Rutinoscorbin którego się lyka sporo… ale ma rutyne witamine c. Pod tym linkiem można znaleźc wiecej info o rutinoscorbinie aptekabezrecepty24.pl/kategoria/grupy-lekow/rutinoscorbin i sprawdz dokladnie sklad zanim cokolwiek kupisz.
11-02-2016, 05:20 PM
Wiesz jak ktos ma bardzo powazny problem z przeziębieniem to może warto zażyć Nurofen w czopkach albo jakas mieszanke zioł? Nurofen jest lekiem przeciwbolowym ale tez na przeziębienia i grype dziala.
11-02-2016, 06:38 PM
zawsze jest tez dobrze zjesc porzadna dawke witaminy c ja kupuje zawsze w aptece przez neta. Działa już troche Apteka Bez Recepty i tam robie zakupy medyczne jak to nazywam. Tylko wiadomo ze podstawa jest czytanie opisow lekow a nie kupowanie ich w ciemno bo to donikąd nie prowadzi. A wiadomo ze leki to powazna sprawa jest.
11-02-2016, 07:16 PM
ja lykal leki dla lepszego smaku i powonienia Tongue
11-02-2016, 08:02 PM
niektórzy to naprawde mają hore pomysły. Z przeziębieniem to się walczy tydzień an ogol wiec wg mnie dobrze jest się wygrzac i np., jakas herbata imbirowa może? Cos może z cytryna? Może miod?
11-02-2016, 10:10 PM
kto co lubi jak zawsze : )
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS