Witaj! (LogowanieRejestracja)

Tryb drzewa | Tryb normalny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jaka dieta jest najlepsza?

03-23-2016, 09:53 AM
Hej wszystkim! Więc mam mocne postanowienie, by wziąć się za siebie i wreszcie zgubić trochę zbędnych kilogramów, bo już się niedopinam w niektóre rzeczy Tongue W każdym razie chciałam Was zapytać, jaka dieta jest najlepsza? Bo czyta się oczywiście o tych wszystkich białkowych, kapuścianych i innych, a też widziałam, że ludzie raczej mieli po nich różne rezultaty. Wiadomo, obok diety też ćwiczenia Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-23-2016, 12:21 PM
Najlepsza dieta? MŻ – mniej żreć Big Grin
03-23-2016, 01:16 PM
Hah, niby tak, ale pytanie czego?Tongue
03-23-2016, 02:08 PM
Najlepiej ciastek, chipsów i czekolad.
03-23-2016, 02:30 PM
Akurat z tym MŻ to wiesz, trzeba uważać. Bo głodówka działa w zupełnie drugą stronę. Organizm wariuje i zaczyna odkładać energię pod postacią czego? Oczywiście tłuszczu Tongue Trzymaj się zdala też od diety białkowej, może Ci zniszczyć nerki. Generalnie, ja na Twoim miejscu udałabym się do dietetyka i wykonała testy nietolerancji pokarmowej. Dlaczego? Bo jak spożywasz coś, co uchodzi niby za zdrowe, a Tobie może szkodzić, to tworzą się w Twoim organizmie stany zapalne, a to wcale nie jest fajne.
03-23-2016, 03:43 PM
Hm. No dobra, a teraz jaiego dietetyka odwiedzić? Bo przecież w Poznaniu jest niejeden. Możecie kogoś polecić?
03-23-2016, 05:43 PM
Siema! Koleżanka ma rację. Odwiedź lepiej dietetyka, on Ci skomponuje dietę indywidualnie dla Ciebie. A co do gabinetów, to ja osobiście polecam dietetyk-med.pl. Kobieta naprawdę wykonuje kawał dobrej roboty. Ja sam, akurat że jestem cukrzykiem, to korzystam z jej usług i ułożyła mi dobry plan żywieniowy w chorobie. Nie brakuje mi zasadniczo niczego do jedzenia, tak mi świetnie skomponowała dietę Smile
03-23-2016, 07:56 PM
Może rzeczywiście lepiej mieć ułozony indywidualnie jakis plan… Pozostaj e się tylko umówic Smile Dzięki Wam! Pozdrawiam!
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | accreoekiden.pl | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS